Banky.cz Banky v ČR mBank mVklad

mVklad mBank

mBank je mladá dynamická banka, která svoji první pobočku v Čechách otevřela v roce 2007. Vstřícná, mobilní, výhodná, transparentní a přátelská filosofie mBank s levnými a jednoduchými službami zaujala už 7 milionů klientů v Polsku a na Slovensku.

Běžný účet bez poplatků

Vlastnosti produktu mVklad mBank

Termín 1 rok
0,10 %
Termín 2 roky
-
Termín 3 roky
-
Termín 4 roky
-
Termín 5 let
-
Úrok EUR
-
Úrok USD
-
Měna účtu
CZK
Min. vklad
1
Sjednání online
Ano
Ostatní
-
Přeprodej
-

Experti hodnotí mVklad mBank

MBank Termínovaný vkladmVklad je úročen 1 procentem, proto se v našem porovnání termínovaných vkladů umístil v druhé polovině žebříčku.

VÝHODY

  • Zřízení, vedení a zrušení zdarma
  • Vložit si lze na 3, 6 nebo 12 měsíců.
  • Automatická obnova vkladu
  • Snadná obsluha

NEVÝHODY

  • Jen v korunách
  • Nelze sjednat v jiných měnách
  • Poměrně nízký úrok
  • Vklady od 1000 korun
  • Vložení jen na 1 rok
REKLAMA

Popis produktu mVklad mBank

Spořte s námi! Máme pro vás novinku v podobě termínovaných vkladů. Termínované vklady se používají pokud máte volné peníze, které chcete zhodnotit. Spořící účty mívají malé výnosy a u vyšších částek klesají. Výhodnější jsou proto termínované vklady, kde jsou vyšší úroky a nehrozí, že o své finance přijdete kvůli inflaci. Hlavním kriteriem je úroková sazba. 

MBank nabízí stejný a zajímavý úrok po celou dobu splatnosti vkladu. Úroky se připisují při splatnosti. Pro MVklad je stanovena minimální částka 1000 korun. Počet vkladů je neomezený. Lze jej sjednat jen v českých korunách. Nemá žádné poplatky za sjednání, vedení nebo zrušení vkladového účtu. I když nestihnete peníze vybrat v termínu, vklad se vám automaticky obnoví.

MVklad je depozitní účet s fixním úrokovým výnosem na předem stanovené období 3, 6 nebo 12 měsíců. Během doby trvání vkladu nelze vložit dodatečné peníze. Zřídit a obsluhovat ho lze snadno v internetovém bankovnictví.

Je určen pro fyzické i právnické osoby. Požádat o mVklad můžete, pokud vám bylo 18 let, a jste občanem ČR. Je třeba mít u MBank mKonto, nebo eMax účet.

Je vhodný pro klienty mBank i jiných bank. Můžete si založit neomezený počet termínovaných vkladů.

Disponovat s mVkladem může majitel nebo spolumajitel tzv. provázaného účtu k termínovanému vkladu. Všeobecný ani speciální disponent k provázenému účtu mVklad zřídit nemůže.

Automatická obnova mVkladu a připisování úroků ke vkladu znamená, že v den splatnosti vkladu dojde k obnově na další stejnou dobu trvání. Čistý úrokový výnos se připisuje k vkladu a v dalším období můžete vydělávat z původní částky navýšené o výnos. Když si automatickou obnovu nenastavíte, po ukončení období se vklad ukončí a úrok se připíše na provázaný účet.

Nahlásit chybu

Další termínované vklady banky

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena