Banky.cz Banky v ČR mBank První půjčka

První půjčka mBank

mBank je mladá dynamická banka, která svoji první pobočku v Čechách otevřela v roce 2007. Vstřícná, mobilní, výhodná, transparentní a přátelská filosofie mBank s levnými a jednoduchými službami zaujala už 7 milionů klientů v Polsku a na Slovensku.

Běžný účet bez poplatků

Vlastnosti produktu První půjčka mBank

Účelová půjčka
Ne
Refinancování
Ne
Sjednání půjčky
2,00%
Vedení půjčky
0
Povinný účet
Ne
Min. výše úvěru
10 000
Max. výše úvěru
40 000
Min. doba splácení
12 měsíců
Max. doba splácení
24 měsíců
Mimořádná splátka
Ne
RPSN 5 000 Kč
-
Splátka 5 000 Kč
-
RPSN 50 000 Kč
-
Splátka 50 000 Kč
-
RPSN 100 000 Kč
-
Splátka 100 000 Kč
-
RPSN 300 000 Kč
-
Splátka 300 000 Kč
-
Sjednání online
Ano
Ostatní
RPSN 3,81%, pouze pro první půjčku u mBank
Přeprodej
-

Experti hodnotí První půjčka mBank

HODNOCENÍ

MBank je progresivní moderní banka, která po vstupu na český trh roku 2007 začala měnit trend. Díky nulovým poplatkům a výhodným nabídkám inspirovala i další banky ke změnám produktů, snižování, omezování a ručení poplatků za jejich služby.

MBank První půjčka s nulovým úrokem je nejlevnější a nejvýhodnější bankovní půjčka na trhu. Je vítězem nezávislých testů bankovních půjček. Žádnou lepší aktuálně na českém trhu nenajdete. V porovnání neúčelových bankovních půjček se umístila na první pozici, zaplatíte za ni nejméně. Má své výhody i nevýhody.

  • Nulový úrok, levná
  • Na cokoliv
  • Bez ručitele a zajištění
  • Bez poplatku za sjednání a vedení, mimořádná splátka i předčasné splacení

  • Lze o ni žádat jen jednou
  • Poplatek 2% z částky za poskytnutí půjčky
  • Maximální částka 40 tisíc
  • Nutný trvalý zdroj příjmů
  • Nahlížení do registrů, nelze žádat pokud máte negativní záznam v registru nebo exekuci
  • Prověřování bonity, pro neklienty platí nutnost doložit 3 měsíční výpisy
REKLAMA

Popis produktu První půjčka mBank

mBank internetová online banka, která působí hlavně přes internetové a mobilní bankovnictví a má málo kamenných poboček. Všechny služby a produkty sjednáte především online a není třeba osobně na pobočku.

MBank nabízí jedinečnou neúčelovou půjčku na trhu s nulovým úrokem. Tolik, kolik si půjčíte, také vrátíte a nezaplatíte nic navíc. MBank První půjčka umožňuje půjčit si od 10 do 40 tisíc korun na 1 až 2 roky. Nezaplatíte sice úrok, ale poplatek, a to 2% z půjčené částky (maximálně 800 Kč), který se strhne hned po čerpání úvěru. Můžete získat velmi nízké měsíční splátky. 

Můžete si ji sjednat za podmínky, že je to vaše první půjčka u MBank a jen jednou. Je třeba být plnoletý (nad 18 let), mít trvalé příjmy, a mít trvalé bydliště v ČR. Nesmíte mít zpoždění se splátkou u jiné banky, ani být v registrech neplatičů (záznam v Credit Bureau).

MBank první půjčku si můžete sjednat odkudkoliv a kdykoliv online, stačí jen vyplnit a odeslat žádost. Smlouvu je možné podepsat na pobočce, nebo jí doručí kurýr kam potřebujete, domů, do práce, nebo kde zrovna jste.

Pokud jste klientem Mbank, nemusíte dokladovat příjmy, banka o nich má přehled. Pokud jste klientem jiné banky, musíte poslat poslední 3 výpisy z bankovního účtu. Automaticky vám banka založí i mKonto, kam vám peníze zašle. Peníze si buď převedete na své stávající konto, nebo si zřídíte kartu a peníze vyberete.

Klienti mBank mohou požádat v mobilní aplikaci nebo internetovém bankovnictví. Po schválení se smlouva potvrdí tamtéž a peníze dostanete hned na svém mKontu. První půjčku od mBank klienti získat ještě v den, kdy požádají. Ostatním klientům jiných bank schválení půjčky může trvat až 2 pracovní dny. Další možnost je vyřízení po telefonu, kdy žádost vyplní pracovníci banky. Výše splátky závisí na tom, kolik si půjčíte, což si snadno spočítáte na kalkulačce MBank první půjčky.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Měsíční splátka při úrokové sazbě 4.91 % p.a.

Celkem zaplatíte .

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.

Další neúčelová půjčka

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena