Banky.cz Banky v ČR mBank mPůjčka Konsolidace

mPůjčka Konsolidace - Konsolidace a refinancování
banky mBank

Účelová půjčkapůjčené peníze je možné použít jen na přesně definovaný účel, např. na rekonstrukci bytu, koupi auta či výdaje spojené se studiem Ne
Refinancovánípůjčkou je možné konsolidovat více menších úvěrů či refinancovat úvěr od konkurence Ano
Sjednání půjčkypoplatek za poskytnutí půjčky 0 Kč
Vedení půjčkyměsíční poplatek za vedení půjčky 0 Kč
Povinný účetpovinnost mít u banky veden běžný účet Ano
Min. výše úvěruminimální výše půjčky 10 000 Kč
Max. výše úvěrumaximální výše půjčky, není-li stanovena její přesná hranice, je max. výše úvěru závislá na bonitě klienta 600 000 Kč
Min. doba spláceníminimální doba splatnosti půjčky 12 měsíců
Max. doba splácenímaximální doba splatnosti půjčky 96 měsíců
Mimořádná splátkabezplatná mimořádná splátka Ano
RPSN 5 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
Splátka 5 000 Kčsplátka úvěru platná pro půjčku ve výši 5 000 Kč na 30 dní
-
RPSN 50 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců 17,11 %
Splátka 50 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 50 000 Kč na 24 měsíců 2 446 Kč
RPSN 100 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců 7,11 %
Splátka 100 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 100 000 Kč na 48 měsíců 2 390 Kč
RPSN 300 000 Kčsazba RPSN p.a. platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců 7,12 %
Splátka 300 000 Kčměsíční splátka úvěru platná pro půjčku ve výši 300 000 Kč na 72 měsíců 5 100 Kč
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Ostatnídalší informace o produktu uváděné sazby RPSN 7,11% jsou na základě reprezentativního příkladu mBank a mohou se v konečné nabídce banky lišit
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-

Expertní hodnocení mPůjčka Konsolidace

MBank půjčka patří mezi výhodné půjčky u ověřené stabilní oblíbené bankovní instituce, a to i v případě konsolidace. V našem porovnání konsolidací a refinancování se nachází na vyšší příčce. 

  • Možnost sloučení až 10 úvěrů, půjček, kontokorentů a kreditek
  • Lze žádat online
  • Snadné vyřízení - banka za vás prověří stav závazků u všech bank a licencovaných nebankovek
  • Půjčka je bez poplatků, výhodný úrok lze ještě o 2% snížit pojištěním schopnosti splácet
  • Nelze mít při sjednání zpoždění se splátkou u stávajících půjček a úvěrů
  • Nelze použít na splacení nevýhodné nebankovní půjčky
  • Chcete-li podepisovat na pobočce, budete cestovat - v některých městech nejsou
  • Nutnost doložit výpisy za poslední 3 měsíce pro neklienty
MBank konsolidace půjček je výhodný produkt u transparentní a jednoduše fungující banky. Chcete-li mít ve svých půjčkách pořádek a nechcete přeplatit příliš vysoký úrok, má smysl si tuto konsolidaci půjček sjednat.

Popis produktu mPůjčka Konsolidace

MBank konsolidace půjček je bez poplatků za sjednání, vedení, mimořádné i předčasné splátky. Výhodou konsolidace půjček mBank je, že nemusíte dokládat žádné dokumenty, banka vše vyřídí za vás. Stačí jen oznámit, kde máte závazky, které chcete převést a sloučit. Na kolik vás vyjde splátka a celkový úvěr i s úroky po sloučení vám prozradí MBank půjčka kalkulačka. Datum splátky si můžete vybrat podle toho, kdy vám chodí peníze, stejně jako délku splácení, abyste získali splátku, kterou zvládnete platit.  

U mBank při konsolidaci půjček získáte částku od 10 tisíc do 1 milionu korun s dobou splatnosti 12 až 96 měsíců. Převést a sloučit lze až 10 různých půjček, úvěrů, kreditních karet, kontokorentů, spotřebitelských úvěrů nebo leasingů. Neplatí to pro nebankovní půjčky. Podmínkou je, že splácíte alespoň 4 měsíce. Minimální úrok je od 3,9 do 9,9 procent. 

Dalším výhodou konsolidace u mBank je, že si přizpůsobíte měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo splátky jistiny odložíte až o 6 měsíců.

MBank poskytuje klientům možnost konsolidace dosavadních úvěrů a půjček. To využijete zejména pokud máte více závazků, chcete výhodnější splátku, protože platíte vysoké úroky, nebo nezvládáte splácet. Banka mBank je bezpoplatková a jednoduchá banka, má celkově jedny z nejvýhodnějších nabídek na trhu. MBank půjčky, mezi které patří i konsolidace, jsou bez poplatků a mají nízký úrok a snadné vyřízení. Jednou z nich je m bank půjčka konsolidace. Místo několika splátek a půjček takto získáte jen jednu a měsíčně platíte jedinou splátku. Pokud si přenesete své půjčky k této bance, sníží se vám úroková sazba o 2 procenta a ušetříte až 20 tisíc korun. Úvěr je možné navýšit a tím získáte peníze navíc.

Žádost o konsolidaci půjček mBank si lze vyplnit pohodlně odkudkoliv a kdykoliv online, nebo na pobočce, eventuálně po telefonu na mLince. Nejlépe uděláte, když na této stránce využijete tlačítka sjednat on-line. Po schválení vám přijde email s konkrétní nabídkou výše půjčky a splátek i úroků. Pokud jste klientem MBank, stačí smlouvu potvrdit v aplikaci nebo internetovém bankovnictví, pokud ne, tak ji můžete podepsat na některé z poboček. Ověřte si ale, jak daleko je nejbližší pobočka, protože v malých městech často nejsou. Po podepsání smlouvy budete mít peníze na účtu během jednoho dne. Z nich pak zaplatíte převodem své původní dluhy a pohledávky, maximálně do 2 měsíců!

Aby vám mBank mohla konsolidaci schválit, musí vám být více než 18 let, musíte mít trvalé příjmy, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě, mít trvalé nebo přechodné bydliště v ČR, a nebýt ve zpoždění se splátkou u jiné banky. Kontroluje se také vaše placení závazků a morálka v bankovním registru a nebankovním registru

Pokud si převádíte různé půjčky k mBank a nejste jejím klientem, bude od vás potřebovat poslední 3 výpisy z účtu, potvrzení o výši příjmů, nebo daňové přiznání, případně další doklady o příjmech z důchodu, nebo pronájmu.

Reklama

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Výše půjčky
 
Měsíční splátka
Potřebujete půjčit
 
Úroková sazba p.a.
Celkem zaplatím:

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.