Banky.cz Banky v ČR mBank mPůjčka Konsolidace

mPůjčka Konsolidace mBank

mBank je mladá dynamická banka, která svoji první pobočku v Čechách otevřela v roce 2007. Vstřícná, mobilní, výhodná, transparentní a přátelská filosofie mBank s levnými a jednoduchými službami zaujala už 7 milionů klientů v Polsku a na Slovensku.

Běžný účet bez poplatků

Vlastnosti produktu mPůjčka Konsolidace mBank

Účelová půjčka
Ne
Refinancování
Ano
Sjednání půjčky
0
Vedení půjčky
0
Povinný účet
Ano
Min. výše úvěru
10 000
Max. výše úvěru
600 000
Min. doba splácení
12 měsíců
Max. doba splácení
96 měsíců
Mimořádná splátka
Ano
RPSN 5 000 Kč
-
Splátka 5 000 Kč
-
RPSN 50 000 Kč
17,11 %
Splátka 50 000 Kč
2 446
RPSN 100 000 Kč
7,11 %
Splátka 100 000 Kč
2 390
RPSN 300 000 Kč
7,12 %
Splátka 300 000 Kč
5 100
Sjednání online
Ano
Ostatní
uváděné sazby RPSN 7,11% jsou na základě reprezentativního příkladu mBank a mohou se v konečné nabídce banky lišit
Přeprodej
-

Experti hodnotí mPůjčka Konsolidace mBank

MBank půjčka patří mezi výhodné půjčky u ověřené stabilní oblíbené bankovní instituce, a to i v případě konsolidace. V našem porovnání konsolidací a refinancování se nachází na vyšší příčce. 

  • Možnost sloučení až 10 úvěrů, půjček, kontokorentů a kreditek
  • Lze žádat online
  • Snadné vyřízení - banka za vás prověří stav závazků u všech bank a licencovaných nebankovek
  • Půjčka je bez poplatků, výhodný úrok lze ještě o 2% snížit pojištěním schopnosti splácet
  • Nelze mít při sjednání zpoždění se splátkou u stávajících půjček a úvěrů
  • Nelze použít na splacení nevýhodné nebankovní půjčky
  • Chcete-li podepisovat na pobočce, budete cestovat - v některých městech nejsou
  • Nutnost doložit výpisy za poslední 3 měsíce pro neklienty
MBank konsolidace půjček je výhodný produkt u transparentní a jednoduše fungující banky. Chcete-li mít ve svých půjčkách pořádek a nechcete přeplatit příliš vysoký úrok, má smysl si tuto konsolidaci půjček sjednat.

REKLAMA

Popis produktu mPůjčka Konsolidace mBank

MBank konsolidace půjček je bez poplatků za sjednání, vedení, mimořádné i předčasné splátky. Výhodou konsolidace půjček mBank je, že nemusíte dokládat žádné dokumenty, banka vše vyřídí za vás. Stačí jen oznámit, kde máte závazky, které chcete převést a sloučit. Na kolik vás vyjde splátka a celkový úvěr i s úroky po sloučení vám prozradí MBank půjčka kalkulačka. Datum splátky si můžete vybrat podle toho, kdy vám chodí peníze, stejně jako délku splácení, abyste získali splátku, kterou zvládnete platit.  

U mBank při konsolidaci půjček získáte částku od 10 tisíc do 1 milionu korun s dobou splatnosti 12 až 96 měsíců. Převést a sloučit lze až 10 různých půjček, úvěrů, kreditních karet, kontokorentů, spotřebitelských úvěrů nebo leasingů. Neplatí to pro nebankovní půjčky. Podmínkou je, že splácíte alespoň 4 měsíce. Minimální úrok je od 3,9 do 9,9 procent. 

Dalším výhodou konsolidace u mBank je, že si přizpůsobíte měsíční splátku, splatnost půjčky, den splátky nebo splátky jistiny odložíte až o 6 měsíců.

MBank poskytuje klientům možnost konsolidace dosavadních úvěrů a půjček. To využijete zejména pokud máte více závazků, chcete výhodnější splátku, protože platíte vysoké úroky, nebo nezvládáte splácet. Banka mBank je bezpoplatková a jednoduchá banka, má celkově jedny z nejvýhodnějších nabídek na trhu. MBank půjčky, mezi které patří i konsolidace, jsou bez poplatků a mají nízký úrok a snadné vyřízení. Jednou z nich je m bank půjčka konsolidace. Místo několika splátek a půjček takto získáte jen jednu a měsíčně platíte jedinou splátku. Pokud si přenesete své půjčky k této bance, sníží se vám úroková sazba o 2 procenta a ušetříte až 20 tisíc korun. Úvěr je možné navýšit a tím získáte peníze navíc.

Žádost o konsolidaci půjček mBank si lze vyplnit pohodlně odkudkoliv a kdykoliv online, nebo na pobočce, eventuálně po telefonu na mLince. Nejlépe uděláte, když na této stránce využijete tlačítka sjednat on-line. Po schválení vám přijde email s konkrétní nabídkou výše půjčky a splátek i úroků. Pokud jste klientem MBank, stačí smlouvu potvrdit v aplikaci nebo internetovém bankovnictví, pokud ne, tak ji můžete podepsat na některé z poboček. Ověřte si ale, jak daleko je nejbližší pobočka, protože v malých městech často nejsou. Po podepsání smlouvy budete mít peníze na účtu během jednoho dne. Z nich pak zaplatíte převodem své původní dluhy a pohledávky, maximálně do 2 měsíců!

Aby vám mBank mohla konsolidaci schválit, musí vám být více než 18 let, musíte mít trvalé příjmy, nesmíte být ve zkušební ani výpovědní lhůtě, mít trvalé nebo přechodné bydliště v ČR, a nebýt ve zpoždění se splátkou u jiné banky. Kontroluje se také vaše placení závazků a morálka v bankovním registru a nebankovním registru

Pokud si převádíte různé půjčky k mBank a nejste jejím klientem, bude od vás potřebovat poslední 3 výpisy z účtu, potvrzení o výši příjmů, nebo daňové přiznání, případně další doklady o příjmech z důchodu, nebo pronájmu.

Nahlásit chybu
REKLAMA

Chci spočítat nejvýhodnější půjčku

Měsíční splátka při úrokové sazbě 4.91 % p.a.

Celkem zaplatíte .

Pozn.: Spočítejte si orientační výši splátky při nejlepší dosažitelné úrokové sazbě na trhu. Kalkulace nezohledňuje individuální podmínky žadatele. Kliknutím na tlačítko můžete přejít do on-line žádosti vybrané banky.

Další konsolidace a refinancování

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena