Banky.cz Banky v ČR mBank mKreditka Plus

mKreditka Plus mBank

mBank je mladá dynamická banka, která svoji první pobočku v Čechách otevřela v roce 2007. Vstřícná, mobilní, výhodná, transparentní a přátelská filosofie mBank s levnými a jednoduchými službami zaujala už 7 milionů klientů v Polsku a na Slovensku.

Běžný účet bez poplatků

Vlastnosti produktu mKreditka Plus mBank

Vedení karty
59
Úrok
23,80 %
Bezúročné období
54 dnů
Splátka
3 % (min. 50 Kč)
Max. výše úvěru
500 000
Bankomat vlastní
1,00 % (min. 49 Kč)
Bankomat cizí
1,00 % (min. 49 Kč)
Bankomat zahraničí
1,00 % (min. 49 Kč)
Minimální útrata
4 000
Sjednání online
Ano
Odměny
1 % z plateb mobilem a hodinkami na spořicí účet mSpoření (max. 500 Kč)
Ostatní
-
Přeprodej
-

Experti hodnotí mKreditka Plus mBank

MKreditka Plus se v umístila díky poplatku a vysokému úroku dole na 23. místě v žebříčku celkových asi 30 kreditních karet. Je určena movitějším klientům, kteří si mohou dovolit uplynutí bezúročného období vysoký úvěr, nevadí jim vysoký úrok ani minimální měsíční obrat 4000 korun. Pro lidi s běžnými příjmy se nevyplatí.

  • První 3 měsíce půjčení peněz zdarma
  • Bezúročné období 54 dnů
  • Benefity programu Můj Mastercard
  • Pojištění nákupu, asistenčních služeb pro domácnost i právní asistence
  • Maximální výše úvěru 500 tisíc korun.
  • Velmi vysoký úrok
  • Po 3 měsících za mírný poplatek, nebo zdarma při platbě 4000 měsíčně
  • Poplatek za výběr z bankomatu v ČR i zahraničí do 1000 Kč, nebo 1% vybírané částky
  • Minimální měsíční splátka 3% , minimálně 50 Kč
REKLAMA

Popis produktu mKreditka Plus mBank

Kreditní karta je výhodný způsob jak využít peníze banky pro vlastní potřebu - a přitom neplatit žádné úroky! V mBank máte hned několik možností, vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Nadstandardní kreditní karta mKreditka Plus je luxusní karta s různými benefity. Nabízí cashback u všech českých i zahraničních plateb, vysoké slevy u partnerů programu MasterCard Elite, některá pojištění zdarma a asistenční služby.

Kreditní karta mBank s názvem mKreditka Plus nabízí stejné odměny a výhody v rámci programu Můj Mastercard jako mKreditka Standard. Navíc zde MBank nabízí prodlouženou záruku na různé zboží, nebo pojištění přepravy. Také garantuje nejnižší ceny. Když najdete v jiném kamenném obchodě stejný produkt za nižší cenu, bude vám proplacen rozdíl. Navíc máte i zdarma pojištění nákupu zdarma.

V případě havárie v domácnosti, poruchy domácího spotřebiče nebo reklamačního sporu s prodejcem zboží/služeb vám bude proplacena asistenční služba včetně právní asistence, a to vše po celou dobu platnosti karty.

Pokud platíte raději mobilem nebo hodinkami, dostanete odměny ve výši 1 % zpět z nákupů (10 korun z tisícovky), které se vám budou připisovat na spořicí účet mSpoření. Není to nijak závratné, ale lepší než nic.

Kreditní kartu mohou používat lidé nad 18 let, kteří chtějí kreditní kartu s odměnami. Mohou o ni zažádat jen klienti, kteří nemají dluhy a mají pravidelný příjem. Nesmí mít záznam v registru dlužníků, ani exekuci.

Nahlásit chybu

Další kreditní karty

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena