Kreditní karta 4U - Kreditní karty
banky Komerční banka

Vedení kartyměsíční poplatek za vedení kreditní karty 0 Kč
Úrokúroková sazba p.a., kterou se začne úvěr úročit po uplynutí bezúročného období, platná pro platby kartou (ne pro výběry z bankomatů) 13,90 %
Bezúročné obdobíbezúročné období, během kterého je možné úvěr splatit bez navýšení 45 dnů
Splátkaminimální výše splátky úvěru 5 %
Max. výše úvěrumaximální výše úvěrového rámce s doloženým příjmem a bez zajištění 250 000 Kč
Bankomat vlastnípoplatek za výběr z bankomatu v ČR z vlastní sítě bankomatů banky 0 Kč
Bankomat cizípoplatek za výběr z bankomatu v ČR ze sítě bankomatů cizích bank 0 Kč
Bankomat zahraničípoplatek za výběr z bankomatu v zahraničí 99 Kč
Minimální útrataminimální měsíční útrata, při které je vedení kreditní karty bez poplatku 0 Kč
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ne
Odměnyodměny za útraty kreditní kartou
-
Ostatnídalší informace o produktu 1 výběr z bankomatu KB a cizí banky zdarma, další 59 Kč, volitelné pojištění schopnosti splácet/asistenční služba Domácnost
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-

Expertní hodnocení Kreditní karta 4U

Kreditní kartu 4 U Komerční banky vyhodnotilo naše srovnání kreditních karet na předním místě z celkových zhruba třiceti srovnatelných produktů jiných bankovních domů v ČR. Z karet patří díky velmi nízkému úroku na českém trhu k nejvýhodnějším. Předstihl ji jen Diners Club.

VÝHODY

  • Sjednání, vedení, automatická splátka v bezúročném období zdarma
  • Nízký úrok 13,9%
  • Možnost získat až 30 000 korun bez doložení příjmů
  • Volitelné pojištění schopnosti splácet zdarma
  • Zdarma volitelná Asistenční služba domácnost (limit plnění do 10 000 korun)
  • 1 výběr z bankomatu kdekoliv zdarma

NEVÝHODY

  • Pokud půjčení peníze nevrátíte najednou, začne se účtovat měsíční úrok
  • Nemohou o ni žádat cizinci

Popis produktu Kreditní karta 4U

Kreditní karta pro bezstarostné nákupy se službou pozáruční opravy spotřebičů a pojištěním schopnosti splácet.

Kreditní karta KB 4U (For you – pro Vás) má ve srovnání s jinými nízký úrok, nabízí zdarma 1 výběr hotovosti z bankomatu v Evropě a ČR. Nabízí službu pozáruční opravy spotřebičů a opravy havárií v domácnosti, i pojištění schopnosti splácet. Úroková sazba 13,9% je bez poplatku a skrytých podmínek. Bezúročné období je 45 dnů a úvěrový limit kreditní karty 5000 až 250 000 korun. Další výběry z bankomatu v ČR i zahraničí jsou zpoplatněné.

KB 4U karta je bezkontaktní embosovaná kreditní karta, na níž můžete čerpat až 30 000 Kč bez doložení příjmů. Peníze si půjčujete 45 dní zdarma bez úroků. Splatit můžete celou částku naráz nebo 3 % měsíčně + úrok. Můžete ji využít k placení rychle a bezpečně po celém světě i na internetu. Karta je vhodným doplňkem k účtu Můj účet, Můj účet Plus nebo studentský účet. Díky automatickému splácení převedeme splátky za vás nebo si sjednejte automatickou splátku v bezúročném období zdarma.

KB kreditní karta je doporučena, když chcete oddělit své finance určené na domácnost, dovolenou nebo platby na internetu.4U Kreditní karta KB se hodí i v případě, když chcete koupit spotřebič na splátky, ale nechce se vám znovu žádat o splátkový prodej. Pomůže i v případě, když chcete mít opravu spotřebiče zadarmo i po uplynutí záruční doby.

 V čem je KB kreditní karta 4 U jiná, než ostatní? Můžete si díky ní pořídit spotřebiče na splátky, zaplatit havárie domácnosti z pojištění, a získáte pozáruční servis zdarma. Určitě se hodí pro dnešní nevyzpytatelnou a náročnou dobu, pokud byste přišli o zaměstnání a vypadl vám příjem, můžete s ní platit pravidelné splátky.

Zdarma je zřízení a vedení, vydání další karty k účtu, měsíční správa a vedení, nebo automatická splátka v bezúročném období. V ceně karty je pojištění schopnosti splácet a asistenční služba domácnost.

Kreditní kartu KB 4U si lze sjednat na pobočce s občankou, klienti KB mohou vyřídit v aplikaci Moje banka. Je třeba být občan ČR a plnoletý.