Banky.cz Banky v ČR Raiffeisenbank Kreditní karta STYLE

Kreditní karta STYLE RB (Raiffeisenbank)

Raiffeisenbank působí v ČR od roku 1993. Poskytuje základní produkty zdarma, ale má dostatek služeb za které si připlatíte. Raiffeisenbank poskytuje základní produkty zdarma, ale má dostatek služeb za které si připlatíte. Podle celkových aktiv je pátou největší bankou na českém trhu a provozuje přes 130 poboček a klientských center.

Běžný účet

Vlastnosti produktu Kreditní karta STYLE RB (Raiffeisenbank)

Vedení karty
50
Úrok
23,99 %
Bezúročné období
55 dnů
Splátka
3,5 % (min. 300 Kč)
Max. výše úvěru
300 000
Bankomat vlastní
3,5 % (min. 89 Kč)
Bankomat cizí
3,5 % (min. 89 Kč)
Bankomat zahraničí
3,5 % (min. 89 Kč)
Minimální útrata
0
Sjednání online
Ne
Odměny
1% z plateb (max. 129 Kč)
Ostatní
-
Přeprodej
-

Experti hodnotí Kreditní karta STYLE RB (Raiffeisenbank)

Raiffeisen Kreditní karta STYLE je určena pro klienty, kteří rádi platí v obchodech a využívají různé programy a slevy. V našem přehledu a porovnání kreditních karet se umístila ve druhé třetině žebříčku.

VÝHODY

  • 55 dnů bezúročné období na vrácení peněz
  • Úvěrový limit od 10 000 do 300 000 korun
  • Drahé poplatky
  • Atraktivní slevy u obchodníků, různé doplňující služby, slevové programy

NEVÝHODY

  • Je třeba doložit pravidelný příjem minimálně 12 000 korun
  • Vysoký úrok pro bezhotovostní platby, ještě vyšší pro hotovostní
  • Nesmíte mít dluhy po splatnosti, být v registrech dlužníků nebo mít exekuci
  • Minimální výše měsíční splátky 300 korun okolo 3,5 procenta z čerpané částky

Popis produktu Kreditní karta STYLE RB (Raiffeisenbank)

Chcete nejvýhodnější kartu na vaše nákupy? Kreditní karta STYLE vám z vašich nákupů vrací peníze zpět.

Raiffeisenbank Kreditní karta STYLE nabízí zajímavé slevy u stovek obchodníků v programu PREMIUM RB CLUB a Priceless Prague. Raiffeisenbank formou karty klientům poskytuje úvěr až do 300 000 korun na bezúroční období 55 dnů. Součástí jsou různé benefity a výhody, jako je 1% zpět z nákupů (maximálně ale 150 korun měsíčně). Součástí je i pojištění komfort.

Kreditní kartu STYLE vydává Raiffeisenbank klientům, aby mohli platit své potřeby a nákupy v ČR i zahraničí, i když nemají dost vlastních peněz. Kreditní karta Raiffeisenbank funguje jako finanční rezerva na dobu, kdy vám chybí finanční rezerva. Jde o formu „půjčky“, či „kreditu“ od banky rovnou na kartě. Podmínkou je plnoletost, pravidelný měsíční příjem alespoň 12 000 korun, občanství ČR nebo trvalý pobyt, doklad totožnosti, telefon a doklad o příjmu, nebo daňové přiznání.

Kreditní karta Style od Raiffeisenbank je po bezúročném období za vyšší poplatek, proto je třeba sledovat výši úroku, jak dlouho trvá bezúročné období, kolik zaplatíte za poplatky za sjednání a vedení a celkový limit, abyste se nedostali do potíží se splácením.

V programu PREMIUM RB CLUB platí slevy na zboží i služby v oblasti volného času, módy, cestování, nebo gastronomie, kde jsou zahrnuty e-shopy i kamenné obchody po celé ČR.

Se STYLE kartou dostanete v programu Priceless Prague od MasterCard zvýhodněný vstup do salonku na Letišti Václava Havla Terminál 1, AIR Lounge, JET Lounge a SKY Lounge na mezinárodním letišti ve Vídni a Caproni Lounge na letišti v Bratislavě. Další výhodou jsou asistenční služby, pomocí jichž najdete práce řemeslníka, architekta neboi hodinového manžela. Dokonce zajistí doručení nákupu, drogerie a květin, doporučí ověřený e-shop nebo poradí s novými koníčky.

Máte možnost rozložit si transakce kartou, jako jsou platby u obchodníků nebo bezhotovostní převody z karty na uvedený běžný účet do pravidelných měsíčních splátek s výhodnější úrokovou sazbou.

Tato úvěrová karta, kterou nabízí Raiffeisenbank, má řadu výhod. Kreditní karta Raiffeisenbank slouží k bezhotovostnímu platebnímu stylu v obchodech nebo online v e-shopech. Raiffeisenbank Kreditní karta je určena pro bonitní klienty, kterého si banka prověří, zda je schopen zapůjčené peníze včas splácet nebo vrátit najednou. Kreditní karta je jediný produkt, kde si půjčíte peníze a neplatíte žádné úroky.

Kreditní kartu STYLE využijete nejen na nákupech nebo internetu v Česku, ale i v zahraničí. Hlavně v zemích a místech, kde nepřijímají debetní (platební) karty, jako je USA, nebo různé půjčovny.

Klientům nad 18 let nabízí kreditní karta úvěrový limit, který lze využívat bezúročně 55 dnů. Když celý úvěr, který budete čerpat přes kreditní kartu, zaplatíte včas, pak nebudete platit žádné úroky. Když však překročíte 55 dní nastavených na bezúročné čerpání, začnou hned nabíhat vysoké úroky ze zapůjčené částky. Proto je důležité průběžně sledovat zůstatek čerpání kreditní karty a hlídat si termín splacení. Když platební kartu ztratíte, lze ji snadno a rychle zablokovat.

Hodí se na nákupy na internetu, v obchodech, můžete s ní vybírat z bankomatů. Výběr peněz z bankomatu se ale moc nevyplatí, protože za ni zaplatíte vysoký poplatek a procento z vybrané částky. Určitě si pohlídejte splacení karty před koncem bezúročného období, jinak nákupy nebudou tak výhodné a doplatíte vysokým úrokem a bance zaplatíte víc na úrocích.

Při žádosti dokládáte své příjmy nad 12 000 korun měsíčně a budete k tomu potřebovat 2 doklady totožnosti (občanský průkaz a pas nebo řidičský průkaz)

Nahlásit chybu

Další kreditní karty

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena