mKreditka - Kreditní karty
banky mBank

Vedení kartyměsíční poplatek za vedení kreditní karty 29 Kč
Úrokúroková sazba p.a., kterou se začne úvěr úročit po uplynutí bezúročného období, platná pro platby kartou (ne pro výběry z bankomatů) 23,80 %
Bezúročné obdobíbezúročné období, během kterého je možné úvěr splatit bez navýšení 54 dnů
Splátkaminimální výše splátky úvěru 3 % (min. 50 Kč)
Max. výše úvěrumaximální výše úvěrového rámce s doloženým příjmem a bez zajištění 150 000 Kč
Bankomat vlastnípoplatek za výběr z bankomatu v ČR z vlastní sítě bankomatů banky 0 Kč
Bankomat cizípoplatek za výběr z bankomatu v ČR ze sítě bankomatů cizích bank 0 Kč
Bankomat zahraničípoplatek za výběr z bankomatu v zahraničí 0 Kč
Minimální útrataminimální měsíční útrata, při které je vedení kreditní karty bez poplatku 1 000 Kč
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ano
Odměnyodměny za útraty kreditní kartou
-
Ostatnídalší informace o produktu výběry z bankomatů do 1 500 Kč za 49 Kč
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-

Expertní hodnocení mKreditka

MKreditka Standard se v našem porovnání kreditních karet umístila díky malému poplatku a vysokému úroku na 7. místě z asi 30 dalších kreditních karet.

  •  První 3 měsíce vedení zdarma
  • 1% zpět z plateb mobilem nebo hodinkami na spořící účet mSpoření
  • Pojištění nákupu zdarma
  • 54 dnů bezúročného období (necelé 2 měsíce)
  • Asistenční služby a právní asistence

  •  Po 3 měsících zpoplatněné vedení, zdarma jen při měsíční útratě 4000 korun
  • Vysoký úrok po uplynutí bezúročné doby

Popis produktu mKreditka

Kreditní karta je výhodný způsob jak využít peníze banky pro vlastní potřebu a přitom neplatit žádné úroky! V mBank máte hned několik možností, vyberte si tu, která vám nejvíce vyhovuje.

Kreditní karty se vydávají, aby klientům umožnily uhradit své potřeby a nákupy, ačkoliv zrovna mají málo vlastních peněz. Slouží jako finanční rezerva pro období, kdy chybí dostatek financí. Hodí se i jako rezerva nebo při cestách v zahraničí, kde se bez ní někde neobejdete. Jde o jinou formu „půjčky“ od banky rovnou na kartě. MKreditka od MBank nabízí různé výhody. Peníze můžete využít na cokoliv.

Můžete čerpat až 150 000 korun. Bezúročné období pro čerpání peněz z karty trvá 54 dnů, Pokud je nesplatíte do té doby, budou úročeny. Základní kreditní karty MKreditka nabízí bezplatné výběry nad 100 korun v ČR i zahraničí.

U výběru kreditní karty se porovnává výše úroku, délka bezúročného období, výše poplatků za sjednání a vedení karty a celkový limit. Jako prevence proti předlužení se vyplatí nastavit si kredit, u kterého si jste jistí, že ho zvládnete splatit a nedostanete se do dluhů.

Vyšší limit láká k většímu utrácení, a pokud nemáte na včasné vrácení, na poplatcích se může dosti vymstít a dostat se až do exekucí. Při sjednávání jiných půjček a úvěru snižuje kreditní karta bonitu klienta, proto je lepší to s výší úvěru nepřehánět. Také přináší výhody a nárok na slevu u různých obchodních partnerů banky, delší záruku na zboží, nebo různá pojištění.

Úvěrová kreditní karta od má řadu výhod. slouží k bezhotovostnímu platebnímu styku v obchodech nebo online v e-shopech. MKreditka je určena pro bonitního klienta, kterého si banka prověří, zda dokáže zapůjčené peníze včas splácet nebo vrátit najednou.

Kreditní kartu mBank využijete nejen na nákupech nebo internetu v Česku, ale i v zahraničí. Hlavně v zemích a místech, kde nepřijímají debetní (platební) karty, jako je USA. Když platební kartu ztratíte, lze ji snadno a rychle zablokovat.

Hodí se na nákupy na internetu, v obchodech, můžete s ní vybírat z bankomatů nebo na převod na běžný účet. Výběr peněz z bankomatu se ale moc nevyplatí, protože za ni zaplatíte vysoký poplatek a procento z vybrané částky. Určitě si pohlídejte splacení karty před koncem bezúročného období, jinak nákupy nebudou tak výhodné a doplatíte vysokým úrokem a bance zaplatíte víc ještě vy.

MKreditka má také chytré funkce, kde je možné dočasně zablokovat kartu, převody do zahraničí, nebo bezkontaktní placení, když ji zrovna nechcete používat. Hodí se při nakupování v obchodech, restauracích nebo na internetu v ČR i zahraničí. Využijete ji i na cestách po světě. Používáním kreditky získáváte odměny za nákupy u různých obchodních partnerů banky.

Základní typ kreditní karty od MBank je vhodný pro méně náročné klienty. Nabízí výběry bankomatu nad 1 000 korun vždy zdarma, u vybraných obchodníků část peněz zpět u každé platby nebo nízké poplatky.

Kreditní kartu mohou používat lidé nad 18 let, kteří chtějí kreditní kartu s odměnami. Mohou o ni zažádat jen klienti, kteří nemají dluhy a mají pravidelný příjem.

Základní kreditní karta mKreditka Standard přináší odměny a výhody v rámci programu Mastercard Priceless Specials. Využívat tak můžete speciálních nákupních akcí v různých obchodech i cestovních nabídek a čerpat benefity programu Priceless Prague. Zároveň si v Česku i zahraničí vyberete hotovost nad 1000 Kč bez poplatků.

Karta vám může být vydána, když vám bylo 18 let, jste občan ČR a máte potvrzení o pravidelném příjmu.

HODNOCENÍ

MKreditka E-shopporovnání kreditních karet