Banky.cz Banky v ČR mBank mKonto navlastnitriko

mKonto navlastnitriko mBank

mBank je mladá dynamická banka, která svoji první pobočku v Čechách otevřela v roce 2007. Vstřícná, mobilní, výhodná, transparentní a přátelská filosofie mBank s levnými a jednoduchými službami zaujala už 7 milionů klientů v Polsku a na Slovensku.

Běžný účet bez poplatků

Vlastnosti produktu mKonto navlastnitriko mBank

Vedení účtu
0
Tuzemská platba
0
Bankomat vlastní
0
Bankomat cizí
0
Bankomat zahraničí
0
SEPA platba odchozí
0
SEPA platba příchozí
0
Zahraniční platba odchozí
0,5 % (min. 300 Kč, max. 1 000 Kč)
Zahraniční platba příchozí
100
Okamžité platby
Ano
Měna účtu
CZK
Platební karta
embosovaná
Kontokorent
-
Sjednání online
Ano
Úrok 10 000 Kč
0,00 %
Úrok 50 000 Kč
0,00 %
Min. vklad
0
Další služby v ceně
3x výběr z bankomatu zdarma, další 29 Kč
Ostatní
pro studenty 15-18 let, okamžitá platba 1 Kč
Přeprodej
-

Experti hodnotí mKonto navlastnitriko mBank

mBank je moderní internetová banka, která studentům nabízí konto na míru. Účet mKonto na vlastní triko je určen mladým lidem, kteří chtějí sami hospodařit, ale nechtějí čekat na plnoletost. Díky vstřícnému přístupu, jednoduchosti, přehlednosti získal tento běžný účet několikrát cenu veřejnosti v anketě Zlatá koruna. V našem porovnání studentských účtů toto studentské mKonto najdete na prvních pozicích díky nulovým poplatkům.

  • Účet je bez poplatků. Vydání a vedení debetní karty je také zdarma.
  • Možnost pro mladé zkusit si hospodařit sám na sebe
  • 3 výběry z bankomatu nad 1500 Kč v ČR i zahraničí zdarma

  • Odchozí i příchozí zahraniční platby za poplatek
  • Čtvrtý a další výběr z bankomatu v ČR i zahraničí za poplatek
  • Pro omezenou věkovou skupinu
Účet pro studenta u mBank se podle našeho názoru vyplatí pořídit a využívat. Získáte tak dobrou službu za rozumnou cenu. Student si tak bez rizika vyzkouší hospodařit na vlastní triko. Zároveň se můžete spolehnout na zázemí německé banky Commerzbank, která skupinu mBank vlastní.

REKLAMA

Popis produktu mKonto navlastnitriko mBank

Studente potřebuješ účet u banky? Nebaví tě střádat peníze do kasičky, potřebuješ platit on-line. mKonto navlastnitriko toto vše jednoduše umožní.  Student u mBank získá účet s veškerými dospěláckými výhodami. mBank nabízí běžný účet mKonto na vlastní triko pro mladé lidi a studenty od 15 do 18 let. 

Rodiče na tento studentský účet mohou posílat dětem peníze na výdaje související se školou a kapesné. Pokud teenager chodí i na brigády, může si peníze nechat posílat na vlastní účet. Někteří mladí lidé se brzy osamostatní a stěhují na internáty a vlastní účet jim pomůže zajistit nákupy a postarat se o sebe.

K založení studentského konta mBank není třeba žádné potvrzení o studiu. Stačí aby vám bylo 15 let, musíte být občanem ČR a mít vlastní občanský průkaz. Studentský účet se dá vyřídit online. Smlouvu pak lze podepsat na pobočce, nebo si ji nechat poslat domů kurýrem. Pro placení tento studentský účet využívá i mobilní aplikaci mBank.

Účet mBank umožňuje zdarma založení a vedení účtu, 3 výběry měsíčně z jakéhokoliv bankomatu v ČR i zahraničí, a zahraniční SEPA platby v Eurech zdarma. Peníze z brigád, od rodičů nebo příbuzných v hotovosti si můžete vkládat na účet pomocí vkladových bankomatů mBank. Vkladomaty ale nejsou ve všech městech.

K mKonto na vlastní triko si lze založit až 4 spořící účty eMax Plus a mSpoření, kam si můžete šetřit na studia, cestování, dárky, budoucí vybavení bytu nebo cokoliv jiného, co budete potřebovat.

mBank banka nabízí pro majitele účtu mKonto navlastnitriko také bezkontaktní platební kartu MasterCard nebo Visa. Lze o ni požádat prostřednictvím internetového bankovnictví v sekci Supermarket nebo telefonicky na infolince banky.

V den 18. narozenin se mKonto na vlastní triko automaticky převede na standardní mKonto.

Nahlásit chybu

Další studentské účty

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena