Banky.cz Banky.cz Banky v ČR KB (Komerční banka) Spořící účet Bonus

Spořící účet Bonus - Spořicí účet
banky KB (Komerční banka)

Úrok 100 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 100 000 Kč 0,20 %
Úrok 400 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 400 000 Kč 0,03 %
Úrok 700 000 Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 700 000 Kč 0,03 %
Úrok 1 mil. Kčúroková sazba p.a. při zůstatku 1 mil. Kč 0,03 %
Úrok EURúroková sazba p.a. pro vklady v EUR
-
Úrok USDúroková sazba p.a. pro vklady v USD
-
Výpovědní lhůtajak rychle mám peníze k dispozici: 0 měsíců = bez výpovědní lhůty 0 měsíců
Min. vkladminimální vklad, který je nutné vložit na účet, a pod který nesmí zůstatek na účtu nikdy klesnout 5 000 Kč
Měna účtuměny, ve kterých je možné vést spořící účet CZK
Sjednání onlineprodukt je možné sjednat online bez nutnosti návštěvy pobočky Ne
Přeprodejprodukt je touto institucí pouze přeprodáván a je původně nabízen jinou finanční institucí
-
Ostatnídalší informace o produktu zvýhodnění do 200 000 Kč, dvousložkový úrok, připisování úroků ze základní sazby 0,1% čtvrtletně, pololetně z bonusové sazby 0,10% dle nejnižšího zůstatku

Expertní hodnocení Spořící účet Bonus

V našem porovnání spořících účtů se KB konto Bonus umístilo zhruba v polovině z celkových téměř čtyřiceti spořících účtů u různých bankovních institucí na českém trhu.

VÝHODY

  • Výhodný úrok 2,35%
  • Zdarma bez poplatků založení i vedení a transakce
  • Kdykoliv si můžete peníze vložit i vybrat
  • Spoření a investice dohromady
  • Pojištění vkladů ze zákona
  • Čtvrtletní a pololetní připisování úroků

NEVÝHODY

  • Minimální vklad 5000 korun
  • Karta se vydává k běžnému účtu, na který je spořící navázán
  • Vysoký úrok je zaručen jen když investujete do fondů
  • Pokud chcete získat finance z investičních fondů, získáte je do 1 měsíce, ne hned

Popis produktu Spořící účet Bonus

Spořicí účet s okamžitým přístupem k úsporám a zajímavým programem bonusů pro každého. 

KB spořící konto Bonus nabízí spořící účet pro dlouhodobé ukládání peněz, které se úročí. Slouží ke zhodnocování financí. Peníze si můžete ale kdykoliv vybrat nebo poslat na běžný účet. Jaké má KB spořící konto Bonus výhody? Najdete tu vyšší zhodnocení svých úspor, než u běžného účtu. K základní úrokové sazbě je pololetní bonus.

Spořící účet je propojen s běžným účtem. Můžete si sem kdykoliv převést své volné peníze. Máte je stále k dispozici, ale máte za ně o něco vyšší úrok ročně z uspořené částky. Zřízení a vedení spořícího účtu Komerční banky je zdarma.

Spořicí účet Komerční banky Bonus je určen pro klienty, kteří vyžadují zhodnocení prostředků, a zároveň okamžitý přístup ke svým financí. Bonusový úrok je připisován pololetně, základní úrok čtvrtletně. Peníze jsou vždy k dispozici bez výpovědní lhůty. Účet lze ovládat prostřednictvím internetového bankovnictví Moje banka nebo Mobilní banka. Bonusový úrok se počítá z nejnižšího zůstatku na účtu za kalendářní pololetí. Výši bonusové sazby KB spořící konto garantuje bonus úrok na celé pololetí.

Ke KB spořícímu účtu Bonus  je třeba si založit běžný účet. Minimální vklad je 5000 korun. Zřízení, vedení i transakce a měsíční elektronický výpis jsou zdarma. Pohodlné ovládání přes internetbanking nebo Expresní linku KB. K účtu se nevydává platební karta, ta je součástí běžného.

Komerční banka nabízí vyšší zhodnocení oproti běžnému účtu, peníze jsou úročeny dvojí úrokovou sazbou. Základní úroková sazba je vyhlášena před začátkem bonusového období na základě změn na finančních trzích a připisování úroků probíhá čtvrtletně. Bonusová sazba KB je bankou zaručena na kalendářní pololetí a bonus se připisuje po půl roce a počítá se vždy z nejnižšího zůstatku za dané pololetí.

Bonus se vypočítává z minimálního zůstatku spořícího účtu v daném období. Vedení spořícího účtu KB a elektronické měsíční výpisy jsou zcela zdarma. Spořicí účet můžete snadno spravovat přes internetové bankovnictví MojeBanka, Profibanka či Expresní linku. Vklady jsou pojištěny podle zákona.

Není tu požadavek žádného minimálního vkladu ani zůstatku. Je zcela svobodně na vás, kolik a kdy si uložíte. K založení stačí jeden doklad totožnosti (občanka, pas).Banky v ČR