Bonitní klient, Hypoteční poradna

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, začínáme vyřizovat hypotéku na stavbu domu, cca 1 000 000 Kč. Pozemek máme již koupen ze svého a do začátku 1 500 000 Kč máme také vlastních. Příjmy tak 40 000 Kč, nic nesplácíme, nikdy žádné dluhy. Můžete poradit s výběrem hypotéky? Díky

Dobrý den,

Vy jste dobrý příklad bonitního a bezproblémového klienta, o Vás se banky "poperou". Nejlepší sazby má aktuálně Fio banka (1,58%/1,68%), ale ty platí bohužel jen pro refinancování a koupi. Na výstavbu by to bylo za 1,98% (bez sjednaného pojištění, které se ne všem vyplatí, 2,18%). Rozumná je nabídka mBank za 1,74% (bez pojištění 1,99%). Nebo Wüstenrot za 1,94 (bez pojištění 2,14%) či Equa bank 1,99% (bez pojištění 2,19%). To jsou "ceníkové" sazby, se kterými jde dále smlouvat. Bez pojištění se s trochou štěstí do 2% vejdete.

Kompletní přehled všech hypoték zde (můžete tam i vyplnit formulář a kolegové Vás osloví s konkrétní nabídkou).