Běžný účet bez poplatků, Běžný účet

1.3.2020 Běžný účet

Pokračování dotazu č. 9120: Dobrý den, ještě ohledně Curve karty. Nechci si vydělat 150 Kč. Jde mi jen o to, že hledám něco takového, abych měl kartu s účtem zdarma přesně jak účet Curve. Ale nejde mi do hlavy, když dostanu 150 Kč, tak proč pak to nejde dobít. Kde tedy bude těch 150 Kč?

Dobrý den,

běžný účet s platební kartou bez poplatků a podmínek dnes nabízí každá druhá banka, např. ExpobankEqua bankCreditas, Air Bank, Fio Banka, mBank a další. Curve není klasickým běžným účtem (jedná se pouze o kartu a aplikaci, na kterou si můžete namapovat jiné karty). Hledáte běžný účet bez poplatků? Výborně, volte produkt od české banky, kterému rozumíte (a kde máte plnou podporu, telefonicky, na pobočkách), a naopak se vyhněte zahraniční fintechové aplikaci, které nerozumíte. Ta aplikace nemusí být špatná, jen není pro každého.