Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě
30.9.2019, Komerční sdělení

Top Hotel Praha **** je čtyřhvězdičkový hotel, který se řadí mezi nejlepší hotely nejen v rámci České republiky, ale zaujímá vysoký post také na celosvětovém žebříčku. Byl od roku 2013 opakovaně oceněn jako Kongresový hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards a již 16 let se řadí mezi 100 nejprestižnějších firem v České republice. 

Hotel se pyšní honosnými uměleckými díly, ke kterým patří obrazy, fresky, či nádherná mozaika akademického sochaře Josefa Leieslera. Atmosféru umocňují všudypřítomné fontány, kterých je 22 v celém hotelovém komplexu, a svou rytmicky tekoucí vodou pomáhají hostům navodit pocit uvolnění a relaxace. Za povšimnutí také stojí bohatě zdobené lustry a svícny, které svým světlem vytvářejí magickou atmosféru a podtrhují krásu hotelu.

Hotel disponuje 5ti kongresovými sály a16ti salónky s celkovou kapacitou až 5000 míst. Pronájem kongresového sálu či salónku zahrnuje plný servis, včetně výzdoby, nazvučení a cateringu. Cateringovými službami je hotel vyhlášený. Právem se může pochlubit pořádáním cateringů na Pražském hradě, Velvyslanectví České republiky, Magistrátu hlavního města Prahy, ale také na zahraničních ambasádách ve Vídni, Varšavě, Bruselu nebo Berlíně.

V hotelu se nachází 5 restaurací, které nabízejí českou, mezinárodní a indickou kuchyni. Jsou zde k dispozici nejen hotelovým hostům, ale také pro širokou veřejnost. Nejluxusnější restaurací je  Bohemia TOP Restaurant, kde si mimo výtečného jídla může host vychutnat také ohromný výhled na panorama města Prahy.

Bohemians TOP Restaurant.jpg

Ubytování je hostům poskytnuto v 810 pokojích, které jsou rozčleněny podle úrovně a vybavení na Standart, Executive, Apartmá, Superior až po Prezidentské apartmá. Hotel poskytuje ubytování taky mnoha známým osobnostem, z nichž bychom rádi zmínili například Ivanu Trumpovou, bývalou manželku současného prezidenta USA Donalda Trumpa. K hotelu náleží také rozsáhlé parkoviště, které má kapacitu 800ti míst pro osobní automobily a 30ti míst pro autobusy.

Za zmínku stojí také hotelový wellness program, který nabízí nejrůznější služby, jako je např. krytý bazén, sauny, relaxační masáže a mnoho dalších. Dalším unikátem hotelu je rozlehlá japonská zahrada. Stromy a exotické rostliny nejrůznějších druhů vdechují zahradě příjemnou a uklidňující atmosféru, kterou podtrhuje zpívající fontána s jezírkem. Japonská zahrada je vhodná k pořádání nejrůznějších společenských akcí, grilování, svateb, apod. Hosté, kteří mají rádi dobrodružství a nevšední zážitky, mohou využít hotelové přistávací plochy, ať už se jedná o helikoptéru nebo horkovzdušný balón.

Za celý náš hotel jsme hrdí, že poskytujeme příjemné zázemí a vysoce kvalitní služby, a považujeme za čest, když si vyberete právě náš hotel, neboť spokojený host je naší prioritou.

Vypracovala: Kateřina Ošlejšková, Marketing Director

KOMENTÁŘE k článku V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Podpora pro Windows 7 končí

Podpora pro Windows 7 končí

18.12.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Máte starší počítač či notebook s operačním systémem Windows 7? Pak byste měli zpozornět, protože 14. ledna 2020 bude ukončena podpora tohoto systému. Přečtěte si, co to pro vás znamená.

Proč být neplátcem DPH a jak na to?

Proč být neplátcem DPH a jak na to?

15.12.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Neplátci DPH mají v mnohém finanční úlevy, proto může být tento systém pro někoho výhodnější. Jak zjistíte, že jste to právě vy? A jak postupovat při změně? Stačí vědět, jak si založit s. r. o. a můžete mít vše jednodušší. Čtěte více v našem článku.

Z banky do banky během mrknutí oka

Z banky do banky během mrknutí oka

13.12.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Svět kolem nás se stále zrychluje a digitalizuje. Stejně je tomu i v oblasti bankovnictví. Možná jste se i vy dostali do situace, kdy jste potřebovali okamžitě zaplatit dovolenou, proplatit fakturu dodavateli nebo uhradit okamžitě jiné závazky. Ještě donedávna byste museli čekat do druhého dne, než se vaše platba připíše na účet protistrany. Dnes už stačí u některých bank doslova mrknutí oka.

Komerční banka začala nabízet multibanking i pro firmy

Komerční banka začala nabízet multibanking i pro firmy

28.11.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

V KB už v současné době připojíte 11 českých bank. Možná už tušíte, co se pod pojmem multibanking skrývá. Jedno internetové bankovnictví vám v současné době stačí k obsluze všech vašich účtů. Díky této funkčnosti můžete pohodlně kontrolovat zůstatky a transakční historii všech vašich účtů snadno a rychle z jednoho místa, třeba z internetového nebo mobilního bankovnictví od Komerční banky (KB). 

Banka CREDITAS spouští nový dětský účet Junior

Banka CREDITAS spouští nový dětský účet Junior

26.11.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Hledáte výhodný první účet pro své děti? Přečtěte si o novém účtu, který děti a studenty naučí, jak správně hospodařit s financemi. Rychlé odkazy

Banky v ČR