Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě
30.9.2019, Komerční sdělení

Top Hotel Praha **** je čtyřhvězdičkový hotel, který se řadí mezi nejlepší hotely nejen v rámci České republiky, ale zaujímá vysoký post také na celosvětovém žebříčku. Byl od roku 2013 opakovaně oceněn jako Kongresový hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards a již 16 let se řadí mezi 100 nejprestižnějších firem v České republice. 

Hotel se pyšní honosnými uměleckými díly, ke kterým patří obrazy, fresky, či nádherná mozaika akademického sochaře Josefa Leieslera. Atmosféru umocňují všudypřítomné fontány, kterých je 22 v celém hotelovém komplexu, a svou rytmicky tekoucí vodou pomáhají hostům navodit pocit uvolnění a relaxace. Za povšimnutí také stojí bohatě zdobené lustry a svícny, které svým světlem vytvářejí magickou atmosféru a podtrhují krásu hotelu.

Hotel disponuje 5ti kongresovými sály a16ti salónky s celkovou kapacitou až 5000 míst. Pronájem kongresového sálu či salónku zahrnuje plný servis, včetně výzdoby, nazvučení a cateringu. Cateringovými službami je hotel vyhlášený. Právem se může pochlubit pořádáním cateringů na Pražském hradě, Velvyslanectví České republiky, Magistrátu hlavního města Prahy, ale také na zahraničních ambasádách ve Vídni, Varšavě, Bruselu nebo Berlíně.

V hotelu se nachází 5 restaurací, které nabízejí českou, mezinárodní a indickou kuchyni. Jsou zde k dispozici nejen hotelovým hostům, ale také pro širokou veřejnost. Nejluxusnější restaurací je  Bohemia TOP Restaurant, kde si mimo výtečného jídla může host vychutnat také ohromný výhled na panorama města Prahy.

Bohemians TOP Restaurant.jpg

Ubytování je hostům poskytnuto v 810 pokojích, které jsou rozčleněny podle úrovně a vybavení na Standart, Executive, Apartmá, Superior až po Prezidentské apartmá. Hotel poskytuje ubytování taky mnoha známým osobnostem, z nichž bychom rádi zmínili například Ivanu Trumpovou, bývalou manželku současného prezidenta USA Donalda Trumpa. K hotelu náleží také rozsáhlé parkoviště, které má kapacitu 800ti míst pro osobní automobily a 30ti míst pro autobusy.

Za zmínku stojí také hotelový wellness program, který nabízí nejrůznější služby, jako je např. krytý bazén, sauny, relaxační masáže a mnoho dalších. Dalším unikátem hotelu je rozlehlá japonská zahrada. Stromy a exotické rostliny nejrůznějších druhů vdechují zahradě příjemnou a uklidňující atmosféru, kterou podtrhuje zpívající fontána s jezírkem. Japonská zahrada je vhodná k pořádání nejrůznějších společenských akcí, grilování, svateb, apod. Hosté, kteří mají rádi dobrodružství a nevšední zážitky, mohou využít hotelové přistávací plochy, ať už se jedná o helikoptéru nebo horkovzdušný balón.

Za celý náš hotel jsme hrdí, že poskytujeme příjemné zázemí a vysoce kvalitní služby, a považujeme za čest, když si vyberete právě náš hotel, neboť spokojený host je naší prioritou.

Vypracovala: Kateřina Ošlejšková, Marketing Director

KOMENTÁŘE k článku V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Internet překypuje hrozbami a falešnými softwary. Víme, jak se bránit.

Internet překypuje hrozbami a falešnými softwary. Víme, jak se bránit.

3.4.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Platíte kartou online? Máte strach z počítačových virů? Vaše aplikace nefungují tak, jak by měly?   

Řešení, jak ušetřit při podnikání? Je tu platební brána zdarma!

Řešení, jak ušetřit při podnikání? Je tu platební brána zdarma!

29.3.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

V době, kdy kvůli koronaviru řada lidí přišla o zdroj příjmů z prodeje v kamenných prodejnách, je potřeba najít fungující alternativní cesty. 

Internet překypuje hrozbami. Víme, jak se bránit

Internet překypuje hrozbami. Víme, jak se bránit

19.3.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Máte strach z virů? Platíte kartou online? Bojíte se, že se vám někdo nabourá do webkamery?   

Nebankovní půjčky už dávnou nejsou strašákem, ale představují solidní způsob úvěru

Nebankovní půjčky už dávnou nejsou strašákem, ale představují solidní způsob úvěru

10.3.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

V minulosti si nebankovní půjčky získaly nepříliš lichotivou pověst. Ovšem ta je již opravdu minulostí vzhledem ke vzniku nových společností i samotných finančních produktů. Výraznou změnou byl hlavně rok 2016, kdy vstoupil v platnost Zákon o spotřebitelském úvěru. K jakým změnám došlo na poli nebankovních půjček a proč jde od této doby výhradně o prověřené a bezpečné půjčky? To vše se dozvíte v tomto článku. 

Elektřina zdražuje. Kdo si ročně připlatí o tisícovku více a jak to bude s cenami plynu?

Elektřina zdražuje. Kdo si ročně připlatí o tisícovku více a jak to bude s cenami plynu?

20.2.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Elektřina letos podraží. Rozhodně se ale nejedná o několikaměsíční výhled a o několikakorunové zdražení, někteří navýšení pocítí už v březnu a v ročním zúčtování je nepotěší až tisícovka navíc. Kteří dodavatelé zdraží a koho se nové ceny dotknou nejvíce?Rychlé odkazy

Banky v ČR