Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě
30.9.2019, Komerční sdělení

Top Hotel Praha **** je čtyřhvězdičkový hotel, který se řadí mezi nejlepší hotely nejen v rámci České republiky, ale zaujímá vysoký post také na celosvětovém žebříčku. Byl od roku 2013 opakovaně oceněn jako Kongresový hotel roku v soutěži Czech Hotel Awards a již 16 let se řadí mezi 100 nejprestižnějších firem v České republice. 

Hotel se pyšní honosnými uměleckými díly, ke kterým patří obrazy, fresky, či nádherná mozaika akademického sochaře Josefa Leieslera. Atmosféru umocňují všudypřítomné fontány, kterých je 22 v celém hotelovém komplexu, a svou rytmicky tekoucí vodou pomáhají hostům navodit pocit uvolnění a relaxace. Za povšimnutí také stojí bohatě zdobené lustry a svícny, které svým světlem vytvářejí magickou atmosféru a podtrhují krásu hotelu.

Hotel disponuje 5ti kongresovými sály a16ti salónky s celkovou kapacitou až 5000 míst. Pronájem kongresového sálu či salónku zahrnuje plný servis, včetně výzdoby, nazvučení a cateringu. Cateringovými službami je hotel vyhlášený. Právem se může pochlubit pořádáním cateringů na Pražském hradě, Velvyslanectví České republiky, Magistrátu hlavního města Prahy, ale také na zahraničních ambasádách ve Vídni, Varšavě, Bruselu nebo Berlíně.

V hotelu se nachází 5 restaurací, které nabízejí českou, mezinárodní a indickou kuchyni. Jsou zde k dispozici nejen hotelovým hostům, ale také pro širokou veřejnost. Nejluxusnější restaurací je  Bohemia TOP Restaurant, kde si mimo výtečného jídla může host vychutnat také ohromný výhled na panorama města Prahy.

Bohemians TOP Restaurant.jpg

Ubytování je hostům poskytnuto v 810 pokojích, které jsou rozčleněny podle úrovně a vybavení na Standart, Executive, Apartmá, Superior až po Prezidentské apartmá. Hotel poskytuje ubytování taky mnoha známým osobnostem, z nichž bychom rádi zmínili například Ivanu Trumpovou, bývalou manželku současného prezidenta USA Donalda Trumpa. K hotelu náleží také rozsáhlé parkoviště, které má kapacitu 800ti míst pro osobní automobily a 30ti míst pro autobusy.

Za zmínku stojí také hotelový wellness program, který nabízí nejrůznější služby, jako je např. krytý bazén, sauny, relaxační masáže a mnoho dalších. Dalším unikátem hotelu je rozlehlá japonská zahrada. Stromy a exotické rostliny nejrůznějších druhů vdechují zahradě příjemnou a uklidňující atmosféru, kterou podtrhuje zpívající fontána s jezírkem. Japonská zahrada je vhodná k pořádání nejrůznějších společenských akcí, grilování, svateb, apod. Hosté, kteří mají rádi dobrodružství a nevšední zážitky, mohou využít hotelové přistávací plochy, ať už se jedná o helikoptéru nebo horkovzdušný balón.

Za celý náš hotel jsme hrdí, že poskytujeme příjemné zázemí a vysoce kvalitní služby, a považujeme za čest, když si vyberete právě náš hotel, neboť spokojený host je naší prioritou.

Vypracovala: Kateřina Ošlejšková, Marketing Director

KOMENTÁŘE k článku V Praze máme největší kongresový hotel v Evropě

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

KB nabídne jednodušší evropský obchod přes we.trade

KB nabídne jednodušší evropský obchod přes we.trade

17.11.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Spojení s we.trade plánuje Komerční banka v příštím roce. Poslední dobou jsme ze všech stran konfrontováni nepříznivými zprávami o nastupující hrozbě ekonomické recese a s tím souvisejícím ochlazením průmyslové produkce ve státech závislých na exportu. V takovém období nabývají na významu otázky, jakým způsobem si zajistit zaplacení zakázky. 

Prodej českých firem je letos rekordní

Prodej českých firem je letos rekordní

14.11.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Trh s firmami ovlivňuje celá řada faktorů. České republice se ekonomicky již několik let velmi daří. Makroekonomická čísla patří k nejlepším v Evropě. Tento pozitivní vývoj s sebou přináší i jednu z poměrně mála známých skutečností. Roste zájem o prodej, ale i nákup firem. Proč právě nyní dochází k prodejům firem, jak lze cenu firmy zjistit a kdo prodává?

Bankovní vs. nebankovní půjčka: V čem je rozdíl?

Bankovní vs. nebankovní půjčka: V čem je rozdíl?

31.10.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Nebankovní půjčky si dlouhá léta držely pověst nepoctivých a nevýhodných produktů. Dnes ale představují často poslední záchrannou stanici, když potřebujete rychle půjčit peníze. Rychlost získání peněz a snadné vyřízení hrají nebankovkám do karet. V čem jsou lepší než ty bankovní?

3 hlavní překážky při poskytnutí rychlé půjčky online

3 hlavní překážky při poskytnutí rychlé půjčky online

17.10.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Získat dnes nebankovní půjčky lze u mnohých poskytovatelů. Vždy ovšem musí žadatel počítat s tím, že se situace neobejde bez jeho lustrování. Ano, jakýkoli poskytovatel si přesně prověří konkrétního žadatele. Není se čemu divit, jednak tak musí činit v rámci povinností uložených Českou národní bankou a jednak sám sebe chrání před potenciálními potížemi, jež mohou v souvislosti s problémovými klienty vzniknout. Jaké jsou tedy 3 hlavní překážky při realizaci půjček?

Peníze na pár kliknutí. To slibuje Razdva půjčka!

Peníze na pár kliknutí. To slibuje Razdva půjčka!

5.9.2019, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Na účtě vám může přistát až sto tisíc korun. Do čtvrthodinky! A na cokoliv! Stačí k tomu doslova a do písmene pár kliknutí na počítači. Razdva půjčku zkrátka obdržíte raz dva! Rychlé odkazy

Banky v ČR