Přehled produktů

   
Konto 
Spořící účet 
Spotřebitelský úvěr 
 
 

Air Bank

   
KÓD BANKY 3030
Email info@airbank.cz
Internet www.airbank.cz více informací více
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Nováček na trhu, který zatím nabízí pouze běžný účet, spořicí účet (s TOP3 garancí úroku; ano úrok je velmi slušný) a spotřebitelský úvěr (včetně refinancování). Těšíme se v budoucnu na potenciální hypotéku. Z počátku se banka neprofilovala jako nízkonákladovka, ale po zrušení poplatku za odchozí platbu zde za běžný provoz účtu (bez výběru hotovosti, za to se platí všude) nic nezaplatíte. Internetové bankovnictví je povedené a nadstandardní stejně jako možnost uzavřít smlouvu plně online (i bez fyzického podpisu papírů u kurýra), viz článek Bankovní inovace roku. Velmi rozumný a pro-klientský přístup umožňující automaticky vrátit poplatek doslova jedním kliknutím online v případě nespokojenosti se službou bez dalšího handrkování či slušná a jasná komunikace změn úrokových sazeb s předstihem. Televizní reklama velmi povedená, u které jsme se upřímně pobavili…nazdar, deset korun.


 

O bance

   

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jsme plnohodnotnou bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace. Také u nás najdete přehlednou nabídku srozumitelných služeb, u kterých navíc garantujeme spokojenost s jejich využíváním.


Proč jsme se vůbec pustili do vytváření nové banky? Jsme přesvědčeni, že v České republice je hodně lidí, kteří si představují banku jinak. Myslíme tím jinak, než jak ji prezentují stávající zkostnatělé peněžní ústavy. Chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Chceme zbořit představy o bankovnictví jako o nesmírně složitém odvětví. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná. Většina z nás nechce od své banky nic složitého a my si myslíme, že banky věci často zbytečně komplikují.


Air Bank se narodila jako otevřená, pravdivá a jednoduchá - má tyto vlastnosti v genech. Víme, že to dnes ještě spousta lidí považuje za frázi. I proto nám dělá radost přesvědčovat zákazníky, že Air Bank je banka, kterou skutečně můžou mít rádi.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR