Air Bank

Kód banky: 3030
Email: info@airbank.cz
Internet: www.airbank.cz více informací více

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Moderní nízkonákladová banka, za kterou stojí silná skupina PPF Petra Kelnera. Banka nabízí běžný účet bez poplatků, spořicí účet s rozumným úrokem a TOP 3 garancí (úrok bude vždy mezi třemi nejvyššími na trhu – vztaženo pouze k bankám, družstevní záložny nepočítaje) a jeden z nejlepších spotřebitelských úvěrů na trhu (nízký úrok pod 10%, nulové poplatky). Internetové bankovnictví je povedené a nadstandardní stejně jako možnost uzavřít smlouvu plně online (i bez fyzického podpisu papírů u kurýra). Ohlašování změn úrokových sazeb s dostatečným předstihem a vždy jasná a srozumitelná komunikace s klienty bez dlouhých a nepřehledných sazebníků a smluv. Vtipné a trefné reklamní kampaně „nazdar, deset korun“ a novější „na yindy“. Drobnou vadou na kráse je stále absence hypotečního úvěru, ale dle zákulisních informací by toto mělo být napraveno již brzy.


O bance

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jsme plnohodnotnou bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace. Také u nás najdete přehlednou nabídku srozumitelných služeb, u kterých navíc garantujeme spokojenost s jejich využíváním.


Proč jsme se vůbec pustili do vytváření nové banky? Jsme přesvědčeni, že v České republice je hodně lidí, kteří si představují banku jinak. Myslíme tím jinak, než jak ji prezentují stávající zkostnatělé peněžní ústavy. Chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Chceme zbořit představy o bankovnictví jako o nesmírně složitém odvětví. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná. Většina z nás nechce od své banky nic složitého a my si myslíme, že banky věci často zbytečně komplikují.


Air Bank se narodila jako otevřená, pravdivá a jednoduchá - má tyto vlastnosti v genech. Víme, že to dnes ještě spousta lidí považuje za frázi. I proto nám dělá radost přesvědčovat zákazníky, že Air Bank je banka, kterou skutečně můžou mít rádi.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno