Přehled produktů

   
Běžný účet 
Spořící účet 
Půjčka 
 
 

Air Bank

   
KÓD BANKY 3030
Email info@airbank.cz
Internet www.airbank.cz více informací více
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Moderní nízkonákladová banka, za kterou stojí silná skupina PPF Petra Kelnera. Banka nabízí běžný účet bez poplatků, spořicí účet s rozumným úrokem a TOP 3 garancí (úrok bude vždy mezi třemi nejvyššími na trhu – vztaženo pouze k bankám, družstevní záložny nepočítaje) a jeden z nejlepších spotřebitelských úvěrů na trhu (nízký úrok pod 10%, nulové poplatky). Internetové bankovnictví je povedené a nadstandardní stejně jako možnost uzavřít smlouvu plně online (i bez fyzického podpisu papírů u kurýra). Ohlašování změn úrokových sazeb s dostatečným předstihem a vždy jasná a srozumitelná komunikace s klienty bez dlouhých a nepřehledných sazebníků a smluv. Vtipné a trefné reklamní kampaně „nazdar, deset korun“ a novější „na yindy“. Drobnou vadou na kráse je stále absence hypotečního úvěru, ale dle zákulisních informací by toto mělo být napraveno již brzy.


 

O bance

   

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě), nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jsme plnohodnotnou bankou 21. století, s pobočkovou sítí i internetovým bankovnictvím nové generace. Také u nás najdete přehlednou nabídku srozumitelných služeb, u kterých navíc garantujeme spokojenost s jejich využíváním.


Proč jsme se vůbec pustili do vytváření nové banky? Jsme přesvědčeni, že v České republice je hodně lidí, kteří si představují banku jinak. Myslíme tím jinak, než jak ji prezentují stávající zkostnatělé peněžní ústavy. Chtějí mít banku, která se k nim bude chovat otevřeně, pravdivě a bude je považovat za zákazníky, ne za čísla. Chceme zbořit představy o bankovnictví jako o nesmírně složitém odvětví. Banka je podle nás služba a jako taková by měla být srozumitelná, přehledná a přístupná. Většina z nás nechce od své banky nic složitého a my si myslíme, že banky věci často zbytečně komplikují.


Air Bank se narodila jako otevřená, pravdivá a jednoduchá - má tyto vlastnosti v genech. Víme, že to dnes ještě spousta lidí považuje za frázi. I proto nám dělá radost přesvědčovat zákazníky, že Air Bank je banka, kterou skutečně můžou mít rádi.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR