Banky.cz Banky v ČR Air Bank Běžný účet

Běžný účet Air Bank

Air Bank je jedna z nejmladších bank na tuzemském trhu, která zahájila svou činnost 22. listopadu roku 2011 a je členem mezinárodní skupiny PPF. Nabízí přehledné a srozumitelné produkty. Hlavní výhodou je absence poplatků.

Nejlevnější půjčka od Air Bank od 4,9%

Vlastnosti produktu Běžný účet Air Bank

Vedení účtu
0
Tuzemská platba
0
Bankomat vlastní
0
Bankomat cizí
35
Bankomat zahraničí
100
SEPA platba odchozí
0
SEPA platba příchozí
0
Zahraniční platba odchozí
100
Zahraniční platba příchozí
100
Okamžité platby
Ano
Měna účtu
CZK, EUR, USD
Platební karta
embosovaná
Kontokorent
18,90 %
Sjednání online
Ano
Úrok 10 000 Kč
0,00 %
Úrok 50 000 Kč
0,00 %
Min. vklad
0
Další služby v ceně
výběry z bankomatů v EU 35 Kč, zdarma výběry z bankomatů KB, Moneta a UniCredit Bank
Ostatní
-
Přeprodej
-
REKLAMA

Popis produktu Běžný účet Air Bank

Běžný účet u Air Bank vlastně vůbec běžný není. Banka si troufá dokonce říct, že vytvořila nejpříjemnější účet na českém bankovním trhu. Všechno, včetně bankomatů a internetového bankovnictví, je postaveno tak, aby to bylo co nejpohodlnější. Samozřejmostí je i jednoduchá obsluha z mobilního telefonu. Chytrým telefonem, nebo hodinkami, lze platit. Účtenky a faktury uschováte pohodlně v elektronickém "šanonu". U vybraných obchodníků za tyto platby získáte cashback až 5%.

Potřebujete-li peníze, bude pro vás zajímavý Air Bank kontokorent. Tuto neúčelovou půjčku získá prověřený majitel běžného účtu ve výši 5 až 50 tisíc korun, s úrokovou sazbou 18,9%. Kontokorent lze zapnout v mobilním nebo internetovém bankovnictví. Air bank samozřejmě každou žádost nejdříve posoudí, může si vyžádat i doklady. Ve schválení kontokorentu se dozvíte maximální částku, kterou můžete čerpat. Potom můžete až jeden rok mít běžný účet v mínusu. Každý měsíc je nutné zajistit příjem prostředků, ze kterých se uhradí úroky z kontokorentu.

K Běžnému účtu lze otevřít až 10 běžných účtů. Zdarma je vedení prvních tří účtů (každý v jiné nabízené měně - CZK, EUR, USD). Ostatní účty jsou s poplatkem 10 Kč měsíčně. Bezplatné je také vedení tří spořicích účtů v různých cizích měnách (CZK, EUR, USD), 2 platební karty nebo nálepka pro bezkontaktní platby.

Nahlásit chybu

Další běžné účty

© Banky.cz 2024, všechna práva vyhrazena