Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #20056, Nelíbí se mi systém banky

Nelíbí se mi systém banky, Banka

7.12.2022 Banka

Dobrý den, byl jsem klientem Equa bank a tu spolkla RB. Její zabezpečení je tak vysoké, že je živnou půdou na chyby při zadávání 11 místného a dále 4 místného kódu. Musí se přepsat z mobilu. Banální, ale konkrétní příklad. Roky si kupuji jízdenky ČD on line na jejich portálu. U Equa bank v klidu a v pohodě. Nyní si musím vyhledat u ČD spoj, vybrat jízdenku, následně se připojit k účtu RB a než to překlepu, tak mi spadne portál ČD. Jízdenku tudíž nemám, ale stalo se, že jsem jízdenku zaplatil 2x, ale ČD mi žádnou neposlalo, anžto jsem vyrobil chybu při zadávání e-adresy. Prý se to dá zvládnout za 3 minuty. Ani omylem. 30 minut stresu, strachu z překlepů. Doplním, že na internetu jsem od r. 1996 a internetové bankovnictví jsem praktikoval u předešlých 6 bank. Portál int. bankovnictví u RB je tak extrémně nepřehledný, zahlcený nabídkami na jiné bankovní produkty - chaos. Pokus o výběr hotovosti (první a poslední) z bankomatu RB - po několika vteřinách jsem to vzdal a šel k vedlejšímu bankomatu. Pamatuji časy, kdy banky měly demoverze int. bankovnictví, na první seznámení. Vše je cíleno na mladé, se zdravým zrakem. Co dělat, i těm třicátníkům bude možná 60. Hezký den!

Dobrý den,

klientem RB nejsem, tedy nedokáži posoudit, na kolik mají funkční a uživatelské prostředí. Každopádně doporučuji předat tuto zpětnou vazbu přímo RB.