Hypoteční banka

   
KÓD BANKY 2100
Internet www.hypotecnibanka.cz více informací více
 
 

Vyhledat pobočku / bankomat

   
 
 
  Pobočku      Bankomat
 
 
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

   

Odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky, mimochodem dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý, jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.


 

O bance

   

Hypoteční banka představuje již podle svého názvu takovou instituci, na kterou je možné se obrátit v případě, že potřebujete hypoteční úvěr. Její počátky spadají do roku 1991. Pod názvem Hypoteční banka se objevuje od roku 2005. Uvádí se, že v současné době představuje absolutní špičku v oblasti hypoték. Je upřednostňována fyzickými osobami oproti jiným podobným ústavům, a to proto, že nabízí vhodné podmínky a zároveň profesionální přístup.


Hypoteční banka je ideálním řešením pro zisk úvěru pro ty, kteří chtějí bydlet tzv. ve svém. To považuje společnost za své krédo a takto se i vůči svým zákazníkům prezentuje. I v době krize není nerozumné pořídit si hypoteční úvěr na bydlení. Bydlet je základ a koupit si byt nebo dům za hotové je pro většinu z nás zhola nemožné. Museli bychom intenzivně šetřit mnoho let. Hypoteční banka napomáhá svým klientům splnit si své sny o bydlení právě teď. Nabízí kvalifikované pracovníky, kteří pomohou s celým procesem vyřizování hypotéky, tedy s výběrem nejvhodnějšího typu, způsobem splácení, podmínkami pro poskytnutí úvěru, a to ve formě individuálního přístupu ke každému klientovi.


V oblasti hypoték představuje hypoteční banka na trhu s nemovitostmi jednoznačně číslo jedna pro většinu svých zákazníků. Vedle nejširší nabídky všech možných druhů hypoték nabízí i vyřízení hypotéky po internetu. Pružně tedy reaguje na nové trendy a snaží se klientům jejich cestu k vysněnému bydlení co nejvíce usnadnit. Žádné zbytečné vyřizování, hodiny a hodiny strávené v bance atd. Spokojenost klienta je na prvním místě. Navíc stejně jako třeba v případě internetového obchodu s sebou hypotéka vyřizovaná po internetu nese určité výhody. Jedná se např. o slevy na poplatcích.


Hypotéky na bydlení však nejsou jedinou službou, kterou hypoteční banka nabízí. Vedle toho se na ni může klient obrátit i s žádostí o pojištění. I to však není všechno. Poskytuje i tzv. půjčky na cokoli. Ať už se jedná o spotřebitelské úvěry či o americkou hypotéku. Poutavé pro klienty je zejména to, že za všechny služby zaplatí klient mnohem méně než u jiných bank. Ať už na poplatcích nebo na úrocích. A to je nemalá výhoda.


Chcete-li si pořídit vlastní bydlení, je hypoteční banka určitě dobrým partnerem pro jeho koupi. Poskytne vám odborné poradenství, vybere nejvhodnější variantu hypotéky pro vás a ušetří vám v mnoha směrech čas i peníze. Stane se vašim partnerem i pro řadu jiných životních událostí.


 
 
 
Hypotéky - nabídky
  • Získejte doporučení Banky.cz zdarma
  • Díky komplexní znalosti celého trhu nabízíme tu nejvýhodnější hypotéku pro Vás a Vaši situaci
  • Nejpříznivější úroky, nízké poplatky a plný servis
  • Máme silné zázemí a podporu všech bank v ČR