Hypoteční banka

Kód banky: 2100
Internet: www.hypotekapowebu.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky, mimochodem dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý, jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.


O bance

Hypoteční banka představuje již podle svého názvu takovou instituci, na kterou je možné se obrátit v případě, že potřebujete hypoteční úvěr. Její počátky spadají do roku 1991. Pod názvem Hypoteční banka se objevuje od roku 2005. Uvádí se, že v současné době představuje absolutní špičku v oblasti hypoték. Je upřednostňována fyzickými osobami oproti jiným podobným ústavům, a to proto, že nabízí vhodné podmínky a zároveň profesionální přístup.


Hypoteční banka je ideálním řešením pro zisk úvěru pro ty, kteří chtějí bydlet tzv. ve svém. To považuje společnost za své krédo a takto se i vůči svým zákazníkům prezentuje. I v době krize není nerozumné pořídit si hypoteční úvěr na bydlení. Bydlet je základ a koupit si byt nebo dům za hotové je pro většinu z nás zhola nemožné. Museli bychom intenzivně šetřit mnoho let. Hypoteční banka napomáhá svým klientům splnit si své sny o bydlení právě teď. Nabízí kvalifikované pracovníky, kteří pomohou s celým procesem vyřizování hypotéky, tedy s výběrem nejvhodnějšího typu, způsobem splácení, podmínkami pro poskytnutí úvěru, a to ve formě individuálního přístupu ke každému klientovi.


V oblasti hypoték představuje hypoteční banka na trhu s nemovitostmi jednoznačně číslo jedna pro většinu svých zákazníků. Vedle nejširší nabídky všech možných druhů hypoték nabízí i vyřízení hypotéky po internetu. Pružně tedy reaguje na nové trendy a snaží se klientům jejich cestu k vysněnému bydlení co nejvíce usnadnit. Žádné zbytečné vyřizování, hodiny a hodiny strávené v bance atd. Spokojenost klienta je na prvním místě. Navíc stejně jako třeba v případě internetového obchodu s sebou hypotéka vyřizovaná po internetu nese určité výhody. Jedná se např. o slevy na poplatcích.


Hypotéky na bydlení však nejsou jedinou službou, kterou hypoteční banka nabízí. Vedle toho se na ni může klient obrátit i s žádostí o pojištění. I to však není všechno. Poskytuje i tzv. půjčky na cokoli. Ať už se jedná o spotřebitelské úvěry či o americkou hypotéku. Poutavé pro klienty je zejména to, že za všechny služby zaplatí klient mnohem méně než u jiných bank. Ať už na poplatcích nebo na úrocích. A to je nemalá výhoda.


Chcete-li si pořídit vlastní bydlení, je hypoteční banka určitě dobrým partnerem pro jeho koupi. Poskytne vám odborné poradenství, vybere nejvhodnější variantu hypotéky pro vás a ušetří vám v mnoha směrech čas i peníze. Stane se vašim partnerem i pro řadu jiných životních událostí.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank Evropsko-ruská banka Expobank Fio banka GE Money Bank HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno