Banky.cz BankyHypoteční banka

Hypoteční banka

Kód banky: 2100
Internet: www.hypotekapowebu.cz více informací více

Vyhledat pobočku nebo bankomat

 
  Pobočku      Bankomat
 

Expertní hodnocení redakce banky.cz

Odnož ČSOB, sídlící v Radlicích v jedné z nejkrásnějších kancelářských budov stejně jako mateřská banka, specializující se čistě na hypoteční úvěry, za to všeho druhu (nejširší portfolio hypoték na trhu v ČR). Platí, že pokud Vaši žádost o hypotéku odmítnou jinde z důvodu komplikací, máte ještě šanci uspět zde. Úrokové sazby a poplatky nejsou nejnižší, ale za tento příplatek dostanete i možnost nadstandardního řešení jinde neřešitelných situací. Web banky, mimochodem dlouhodobě velmi přehledně vedený a uživatelsky přívětivý, jako jeden z prvních začal kdysi dávno nabízet pokročilou kalkulačku úvěrů, kterou později začaly implementovat do svých webových prezentací i banky ostatní.


O bance

Jsme tu, abychom vám pomohli bydlet. Ať už budete jednat s pracovníkem Hypotečky v běžné nebo virtuální pobočce, potkáte odborníka na hypotéky. Děláme totiž výhradně hypoteční úvěry. Proto vám dokážeme dobře poradit.

Budeme moc rádi, pokud se i vy přidáte mezi naše početné klienty. Právě díky vám jsme už 6 let největším poskytovatelem hypoték v České republice. Kvalitu našich hypoték oceňuje také odborná veřejnost. Jsme otevření a transparentní - proto už na webu získáte všechny potřebné informace.

Nenutíme vám jeden univerzální produkt. Každý přece žije unikátní život a potřebuje svou hypotéku. Dokážeme vám připravit hypotéku na míru díky několika stům kombinacím hypoték, služeb a parametrů.

Šetříme váš čas a peníze. Hypotéku si můžete vyřídit z domova nebo kanceláře na www.hypotekapowebu.cz zdarma bez poplatků. Naši specialisté jsou vám k dispozici až do 21 hodin, schůzku si můžete rezervovat na www.virtualnipobocka.cz.

Ať už si hypotéku sjednáte na pobočce nebo webu, garantujeme vám úrokovou sazbu po dobu 30 dnů. Pokud by v této době došlo k zvýšení úrokových sazeb, platí pro vás během 30 dnů naše nižší nabídka. Pokud se naopak v této době sazba sníží, samozřejmě se sníží i vaše úroková sazba.

Nemusíte se bát, zda budete mít vždy na splátku. Ztráta zaměstnání nebo nemoc může potkat opravdu každého. Proto si u nás můžete sjednat pojištění hypotéky a splátky budeme platit za vás.


 
Air Bank Bank Gutmann Aktiengesellschaft Bank of China Bank of Tokyo-Mitsubishi BNP Paribas Fortis SA/NV Citibank COMMERZBANK Aktiengesellschaft Crédit Agricole Creditas Česká exportní banka Česká národní banka Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna Českomoravská záruční a rozvojová banka Československá obchodní banka Deutsche Bank Equa bank ERB Bank Expobank Fio banka HSBC Bank plc - pobočka Praha Hypoteční banka ING Bank N. V. J&T BANKA Komerční banka mBank Meinl bank Modrá pyramida stavební spořitelna MONETA Money Bank Oberbank AG Poštová banka, a.s. Poštovní spořitelna PPF banka PRIVAT BANK AG Raiffeisen stavební spořitelna Raiffeisenbank Raiffeisenbank im Stiftland eG Royal Bank of Scotland Saxo Bank A/S Sberbank CZ Stavební spořitelna České spořitelny Sumitomo Mitsui Banking Corporation Europe UniCredit Bank Volksbank Löbau-Zittau eG Všeobecná úverová banka Waldviertler Sparkasse von 1842 AG Western Union International Bank Wüstenrot - stavební spořitelna Wüstenrot hypoteční banka Zuno