Banky.cz Pojišťovny ČSOB Pojišťovna

ČSOB Pojišťovna

  Adresa: Zelené předměstí, Masarykovo náměstí čp. 1458, 532 18 Pardubice, CZ 
  IČ:  
  Na českém trhu:  

  Nejvýhodnější nabídka pojištění od profesionálů

  POVINNÉ
  Váš telefon

  94% klientů najdeme
  výhodnější pojištění

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Jak již je z názvu tohoto pojištění patrné, tak je povinné pro každého uživatele motorového vozidla. Smyslem tohoto pojištění je krýt pojištěného za škody, které může způsobit ostatním účastníkům ať již na majetku nebo na zdraví.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Smyslem tohoto pojištění je pokrýt škody na svém vozidle, které se mohou přihodit nahodilou situací. V tomto pojištění si můžete například připojistit i vandalismus, pojištění skel a jiné další připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Tento typ pojištění kryje škody, které vám mohou vzniknout pouze na vaší nemovitosti. Toto pojištění zpravidla obsahuje riziko požáru, vodní nebezpečí, úder blesku, vichřice, vandalismus a mnoho dalších připojištění.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  V tomto pojištění si kryjete škody, které vám mohou vzniknout na movitých věcech ve vašem domě či bytě. Nejčastěji se připojišťuje zkrat, přepětí nebo podpětí, které vám chrání škody na elektrospotřebičích, dále také proti přírodním živlům, nebo krádeži či loupeži. Kromě vybavení vaší domácnosti si můžete připojistit i věci ve sklepě nebo garáži.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Toto pojištění vám kryje škody, které můžete způsobit svému zaměstnavateli nebo v běžném občanském životě.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Životní pojištění má krýt ztrátu, která může vzniknout nahodilou událostí a může mít značný dopad na životní úroveň domácnosti. Mezi nejdůležitější patří riziko smrti, invalidita, trvalé následky, závažná onemocnění a mnoho dalších.

  Co bych měl pojistit a co naopak nikoli

  Hlavním smyslem cestovního pojištění je ochránit své výdaje za zdravotní péči v zahraničí. Pojistit se můžete na konkrétní stát kam cestujete, ať už to pracovně, rekreačně nebo studijně. Dále si můžete také připojistit ztrátu nebo odcizení zavazadel, zpoždění nebo zrušení letu a mnoho dalších připojištění.

  Expertní hodnocení pojišťovny ČSOB Pojišťovna

  Řadí se mezi čtyři největší banky na tuzemském trhu, člen bankopojišťovací skupiny KBC. Mimo spousty dalších dceřiných společností banka provozuje tyto nejznámější instituce: Hypoteční banka, Poštovní spořitelna a Českomoravská stavební spořitelna. Tyto instituce si navzájem nelozí moc do zelí a každá entita se specializuje na trošku jiný segment trhu či odlišné produkty.
  Nejzajímavější na celé bance je možná budova centrály v Praze Radlicích, jejíž popis by vydal na samostatný článek. Harmonicky sladěné a dokonale propojené relaxační a pracovní prostory uvnitř budovy a výhled na panoráma Vyšehradu ze střešní zahrady jsou nezapomenutelnými zážitky pro každého návštěvníka. Jinak účty průměrné, spoření zaostává za konkurencí, veškeré parametry hypoték (poplatky, úroky, atd.) zcela sladěné s Hypoteční bankou a Poštovní spořitelnou.

  O pojišťovně ČSOB Pojišťovna

  Silná a stabilní pojišťovna - přesně takto lze charakterizovat ČSOB Pojišťovnu a.s. Premiéru na českém finančním trhu si tato společnost odbyla již v roce 2006, kdy přišla jako čtvrtá nejsilnější společnost v oblasti pojištění všeobecně. Obrovskou výhodou ČSOB Pojišťovny je ta skutečnost, že spadá pod velkou skupinu ČSOB, která je stálicí nejen na českém finančním trhu. Skupina ČSOB je součástí velké nadnárodní finanční korporace KBC. Ta ovládá velkou část světového finančního trhu.
  Za zády ČSOB stojí obrovský pojišťovací gigant belgického původu KBC Verzeringen. V jejich rukou je celkem 75 procent společnosti ČSOB Pojišťovna a.s. Zbytek procent drží v rukou právě ČSOB. Bankovní společnost KBC je velmi silným hráčem na poli financí, což dokazuje i její bohatá a především úspěchy protkaná historie sahající až na konce 19. století. Celá skupina KBC vznikla v podstatě v roce 2005, kdy došlo k fúzi dvou základních společností, jimiž byly právě KBC Bank a Insurance Holding Company. V roce 2009 se aktiva skupiny zastavila na částce 334,5 miliard Eur a skupina zaměstnávala celkem 55 tisíc zaměstnanců.
  Společnost ČSOB Pojišťovna a.s. se zaměřuje zejména na fyzické osoby, ale i na menší a střední podniky. Klienti této pojišťovací instituce mohou být obsloužení hned na 246 pobočkách, které jsou rovnoměrně rozmístěné po celém území České republiky. Hlavní budova ČSOB Pojišťovny se nachází v Pardubicích. Zisk ČSOB Pojišťovny v roce 2009 se vyhoupl až na sumu 1,5 miliardy korun. Toto číslo se stalo naprosto nejvyšším v celé době fungování této společnosti. Oproti roku 2008 získala ČSOB Pojišťovna celkem o 962 milionů korun více, než tomu bylo v roce 2008.
  ČSOB Pojišťovna má ve své nabídce hned několik zajímavých produktů. Základem těchto produktů je pochopitelně životní pojištění. Životní pojistky jsou uzavírány individuálně s klienty tak, jak jim to momentálně vyhovuje. Volit lze klasické běžné životní pojištění, anebo pojištění s jednorázovým vkladem. Z dalších produktů ČSOB Pojišťovny jmenujme například pojištění majetku, které se dále dělí na pojištění budov, domácností, bytů atd. Zapomenout nelze ani na pojištění uzavírané k poskytování hypoték. Mimo jiné ČSOB Pojišťovna poskytuje také pojištění pro cesty do zahraničí a v neposlední řadě i povinné ručení s několika zajímavými bonusy.

  Články o

  Pojistný trh loni zrychlil. Pojišťovny na pojistném vybraly 147 miliard

  21.2.2022, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  … Podíl na trhu Generali Česká pojišťovna 38,17 miliardy korun 26 % Kooperativa 33,92 miliardy korun 23,1 % Allianz 16,65 miliardy korun 11,3 % ČSOB Pojišťovna 12,53 miliardy korun 8,5 % Česká podnikatelská pojišťovna 11,94 miliardy korun 8,1 % Uniqa pojišťovna 11,80 miliardy korun 8,0…

  Slevy i vyšší plnění. Pojišťovny přicházejí s výhodnějšími produkty

  24.1.2022, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  …tku. Pevné spoluúčasti nabízí idalší pojišťovny. Konkrétně: Allianz, a Pillow. Někteří poskytovatelé zase nabízí slevu naspoluúčasti.Například ČSOB Pojišťovna sníží klientům spoluúčast na 1 000 Kč, pokud nechajípoškozené vozidlo opravit vněkterém zjejích smluvních servisů. Sleva zamén…

  Pojištění v čase koronaviru. Podívejte se, jak cestovní a životní pojištění řeší COVID-19

  22.4.2020, Pojištění, Autor: Jan Klusák

  …z dostanete, přitom závisí napodmínkách vaší smlouvy. S plněním ale můžete počítat prakticky u všechkomerčních pojišťoven. Jedinou výjimkou je ČSOB pojišťovna, kterázařadila pandemie a epidemie mezi výluky. Při onemocnění koronavirem COVID-19tedy může výplatu plnění odmítnout. Mluvčí …