Banky.cz Banky.cz Štítky bernstein bank

bernstein bank

Bernstein bank

Dobrý den, pane Strašák, zaujal mě Váš článek v poradně č. 3999 k Bernstein Bank. Oslovil mě s nabídkou investic jakýsi pan J., který má pracovat v česku pro německou banku Bernstein. Nabízí abych přes něj zakoupil akcie Komerční banky a Moneta Money Banky a argumentuje zajímavými dividendami, garantovaným čistým výnosem kolem 8% a příležitostí ke konzervativnímu zisku až 15-16% ročně.
Mám na Vás tedy znovu klasický dotaz a sice - ano/ne? Dle Vaší předchozí odpovědi spíše asi ne. Předem děkuji za jakoukoliv Vaši odpověď.

Bernstein Bank a bankovní licence

Dobrý den, proč šíříte mezi lidmi lživé zprávy o Bernstein Bank? Jsem klientka a vaše informace o tom, že tady BB poskytuje služby bez licence mě vyděsila. ALE NENÍ TO PRAVDA! U ČNB jsou registrováni jako Zahraniční finanční a úvěrová instituce a pobočka zahr. finanční a úvěrové instituce poskytující přeshraniční služby v ČR.

Bernstein bank

Zdravím, stále mě oslovuje a nabízí aktivitu makléř z údajné pobočky Bernstein banky v Praze. Proč tato banka nefiguruje ve vašem seznamu bank působících v ČR a příp. by mne zajímala vaše reference . Dík. J.P.Rychlé odkazy

Banky v ČR