Banky.cz Banky.cz Štítky korespondenční banka

korespondenční banka

Mezinárodní platba

Dobrý den, již déle než týden (8 pracovních dnů) očekává naše firma přijetí větší zahraniční SWIFT platby na svůj Euro účet vedený u MONETA Money Bank. Platba je z Británie do ČR. Jak dlouho může taková platba trvat? Jde tato platba přes nějakou korespondenční banku – případně jakou? Odesílací obchodní partner nám sdělil, že předmětná platba by měla být již v naší bance. Ta však tvrdí, že žádnou platbu neeviduje. Jak v dané věci postupovat? Jak věc případně reklamovat? Předem děkujeme za odpověď.

Z Ukrajiny

Dobrý den, mám dotaz. Ministerstvo financí Ukrajiny bude naší firmě na základě soudního příkazu splácet dluh v USD za realizovanou státní zakázku. Ukrajinské Ministerstvo financí nemůže provést přímou platbu na náš firemní účet v České bance. Prosím o informaci, jaká česká banka má na Ukrajině korespondenční účet (banku), přes kterou je možné provést danou transakci v USD. Předem děkuji za odpověď.

Korespondenční banky ČSOB

Mám dolarové konto u ČSOB. Chtěl bych poslat dolary z mého konta v Americe na dolarové konto u ČSOB. Americká banka chce vědět, jakou korespondenční (intermediary) banku používá ČSOB. Dal jsem jim SWIFT/BIC a IBAN, ale oni pořád chtějí intermediary bank v USA. Potřebuji tuto informaci co nejdříve. Děkuji předem.

Poštovní spořitelna - korespondenční banky

Pracuji v Kazachstánu, kde mám konto v bance a potřebuji převézt peníze na svoje konto do Poštovní banky, kde mám rovněž svoje konto. Při převodu chci v bance uvést adresu korespondenční banky pro poštovní banku, abych se vyhnul dalším zbytečným poplatkům za převod. Sdělíte mi prosím tuto adresu?Rychlé odkazy

Banky v ČR