Banky.cz Banky.cz Autoři

Autoři

Adam Sucháček

Adam Sucháček

Redaktor Banky.cz

Píše články z oblasti realit.

Svoji karieru v oblasti nemovitostí započal v roce 2013, kdy zastával pozici realitního makléře v RK Sting. Aktuálně působí jako akreditovaný specialista trhu s nemovitostmi a investor. Je výhradním jednatelem společnosti Nemovitosti a realitní trh s.r.o. Podílel se na mnoha developerských projektech. Vyhotovuje analýzy na investice do nemovitostí a jejich následnou návratnost pro externí investory a obchodní partnery jeho společnosti. Taktéž přednáší o různých tématech spjatých s nemovitostmi na sněmech realitních uskupení v kongresovém centru v Praze.

Email: adam.suchacek@banky.cz

Autor banky.cz

Autor banky.cz

Externí spolupracovníci Banky.cz

Email: redakce@banky.cz
Jakub Toman

Jakub Toman

Externí spolupracovník Banky.cz

Specializuje se na platební karty a platební styk se zahraničím.

Po studiích na MFF UK nastoupil jako pedagog informatiky na Československou akademii obchodní a dodnes působí i v Akademii věd ČR.

Jan Budín

Jan Budín

Redaktor Banky.cz

Píše články, především z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a veřejných financí.

Po studiích ekonomie na Univerzitě Karlově nastoupil jako analytik do společnosti Hewlett-Packard, kde pracuje dodnes v oddělení controllingu.

Email: jan.budin@banky.cz

View Jan Budin's profile on LinkedIn

Jan Starčevič

Jan Starčevič

Externí spolupracovník Banky.cz

View Petr Jermar's profile on LinkedIn

Jitka Kochová

Jitka Kochová

Externí spolupracovník Banky.cz

Specializuje se makroekonomické analýzy.

Po studiích na VŠE pracovala pro Hewlett-Packard, dnes zastává funkci finančního analytika ve společnosti Accenture.

View Jitka Kochova's profile on LinkedIn

Komerční sdělení

Komerční sdělení

I zde může být vaše reklama!

Email: reklama@banky.cz

Luboš Gregor

Luboš Gregor

Redaktor Banky.cz

Píše články z oblasti bankovnictví, sjednává hypotéční úvěry, koučuje finanční poradce.

Po studiích na Masarykově univerzitě v Brně nastoupil do společnosti Fincentrum, kde se vypracoval až na pozici manažera. Kariéru finančního poradce od roku 2016 dále rozvijí coby zástupce hypotéčního oddělení portálu Banky.cz. Mnohaleté zkušenosti plné každodenního vyjednávání s bankami promítá do výhodnějších podmínek svých klientů a do své publikační činnosti, která zahrnuje především praktické články z oblasti bankovnictví a hypotéčních úvěrů. Ve volném čase se věnuje sportu.

View Luboš Gregor's profile on LinkedIn

Lukáš Taragel

Lukáš Taragel

Redaktor Banky.cz

Píše články z oblasti daní.

Již při studiích na podnikatelské fakultě VUT pracoval na finančním úřadě, kde prováděl daňové kontroly. Dnes zastává funkci daňového konzultanta v soukromém sektoru.

View Lukas Taragel's profile on LinkedIn

Lukáš Vaněk

Lukáš Vaněk

Redaktor Banky.cz

Píše články z oblasti pojištění, kde se věnuje převážně neživotnímu pojištění.

Tento obor ho zaujal již při studiích ekonomie na Masarykově univerzitě v Brně, kde se věnoval řízení rizik v pojišťovnictví. Přes 10 let působí v makléřské společnosti jako specialista majetkového pojištění a autopojištění (povinné ručení, havarijní pojištění).

Martin Silný

Martin Silný

Redaktor Banky.cz

Píše články z oblasti bankovnictví, sjednává hypotéční úvěry, koučuje finanční poradce.

Po studiích informatiky v Brně nastoupil do pojišťovny Allianz, ze které později přešel do společnosti Tarifomat. Zde působil přes dva roky jako vedoucí týmu specialistů. Později přesídlil do společnosti Banky.cz, kde zastává pozici projektového manažera a pomáhá s rozvojem portálu. Ve volném čase se věnuje sportu.

View Martin Silny's profile on LinkedIn

Pavel Strašák

Pavel Strašák

Redaktor Banky.cz

Píše články, odpovídá na dotazy v poradně a věnuje se business developmentu. Bankovnictví je jeho dlouhodobá profese a životní koníček. Užívá si každého setkání s bankou, ať již jako privátní investor a vkladatel, nebo při finančním řízení společností z pozice uživatele produktů.

Coby investor vyhledává a podporuje zejména nadějné startupy studentů vysokých škol, či aktivních nadšenců, kterým vedle finančních vstupů předává i cenné zkušenosti či poskytuje širší podporu a zázemí – osobně, prostřednictvím Podnikatelského inkubátoru či Business Angels Clubu.

Po studiích financí na Mendelově univerzitě v Brně následovala bohatá profesní kariéra, zahrnující pozice: místopředseda představenstva eBanka (nynější Raiffeisenbank), byl spoluzakladatelem a CEO Dimension, finanční služby, spoluzakladatelem a předsedou úvěrové komise NEY spořitelní družstvo (dříve ANOsd), spoluzakladatel, člen představenstva a CEO Top-in.cz a jednatel TopGis.

Email: pavel.strasak@banky.cz

View Petr Jermar's profile on LinkedIn

Petr Jermář

Petr Jermář

Hlavní analytik Banky.cz

Vede redakci, píše články, odpovídá na dotazy v poradně a je garantem správnosti dat ve srovnávači bankovních produktů.

Po studiích financí na VŠE v Praze nastoupil jako finanční analytik do společnosti Accenture, kde pracuje dodnes na pozici vedoucího finančně analytického oddělení pro oblast EMEA/Gallia. Vedl cvičení z účetnictví na vysoké škole a snaží se přispívat k šíření finanční gramotnosti přednáškami na gymnáziích. 

Email: petr.jermar@banky.cz

View Petr Jermar's profile on LinkedIn

Zuzana Karasová

Zuzana Karasová

Externí spolupracovník Banky.cz

Specializuje se na běžné účty a sociální politiku (sKarta).

Po studiích na ČZU působila jako manažer projektů spolufinancovaných z programu EU na podporu vzdělání a zaměstnanosti, nyní na mateřské dovolené.Rychlé odkazy

Banky v ČR