Banky.cz Banky v ČR COMMERZBANK Aktiengesellschaft

COMMERZBANK Aktiengesellschaft

  Adresa: Jugoslávská 1, 120 21 Praha 2 
  IČ: 47610921 
  SWIFT: COBA CZ PX 
  Kód banky: 6200 
  Na českém trhu:  
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  O bance COMMERZBANK Aktiengesellschaft

  Commerzbank AG působí na českém trhu od roku 1992 a patří zde k uznávaným bankovním institucím. Opírá se o detailní znalost lokálního trhu a mezinárodní know-how silné německé finanční skupiny.

  Commerzbank AG je druhou největší bankou v Německu a jednou z nejvýznamnějších v Evropě. Spojením dvou tradičně silných německých značek Commerzbank a Dresdner Bank v květnu 2009 vznikla nová Commerzbank, která je silnou univerzální bankou s vyváženým a úspěšným obchodním modelem.

  Oblast střední a východní Evropy je pro Commerzbank strategickým regionem. Má zde nejhustší síť obchodních míst ze všech německých bank a je největší německou bankou ve střední a východní Evropě. V celosvětovém měřítku je Commerzbank zastoupena v hlavních ekonomických a finančních centrech.

  V České republice se orientuje především na firemní klientelu a na Private Banking. Mezi firemní klienty patří jak firmy s německým zázemím, tak středně velké a velké české společnosti. Produktová paleta je široká a sahá od běžného účtu a platebního styku včetně internetového bankovnictví až po složitější strukturované a konsorciální financování.

  Commerzbank má také rozsáhlé know how v oblasti dokumentárních obchodů, akreditivů a financování zahraničního obchodu, kde je její velkou výhodou široká síť korespondenčních bank po celém světě.

  Náročné požadavky klientů plní Commerzbank i v oblasti Private Banking a poskytuje jim ojedinělou skladbu bankovních produktů, sestavení individuálního portfolia šitého na míru a Private Placement včetně přístupu na tuzemské a zahraniční kapitálové trhy.