Banky.cz Banky.cz Štítky firemní účet

firemní účet

Banka mi nechce vést účet

Dobrý den, banka odepřela otevření firemního účtu pro moji společnost, kterou jsem otevřel právě minulý týden. Takže společnost je čistá a nemá žádnou historii. Nechtějí uvést důvod. Je to povoleno zákonem?

Exekuce na firemní účet

Dobrý den, mám zablokovaný firemní účet s.r.o. exekutorem. Může mi banka vyplatit životní minimum? děkuji za odpověď

Firemní účet

Dobrý den, potřebuji založit nový firemní účet, protože stávající banka bude zrušena. Problém je, že potřebuji vkládat hotovost na účet a jediná možnost ne úplně ideální je Česká pošta v místě pobytu (Kunštát na Moravě) a tam účet nechci kvůli poplatkům. Poradíte mi? Jsem ochoten jezdit třeba do Boskovic, ale tam ten výběr není nic moc a Brno je z ruky. Děkuji

Firemní účet pro cizince

Dobrý den, přátelé, řekněte mi, v jaké bance lze otevřít účet pro českou společnost, kde je ředitelem občan Ukrajiny. Děkuji.

Účet pro cizince

Pokračování dotazu č. 4470: Díky za odpověď. Nicméně ani tak mi nejde o účet pro fyzickou osobu, ale o účet pro právnickou osobu vlastněnou Íráncem. Z logiky věci - jak může český právní systém dovolit založit Íránci vlastní firmu, když mu pak nedovolí založit účet pro právnickou osobu?

Účet pro cizince

Dobrý den, mám dotaz ohledně založení podnikatelského účtu pro s.r.o. v případě, že jediným jednatelem firmy je osoba státní příslušnosti Írán. Společnost s.r.o. není obecně problém pro Íránce založit, nicméně v případě založení firemního účtu je tomu přesně naopak. Existují nějaké možnosti řešení? Např. banky, které účet založí apod.? Děkuji

Firemní účet pro platby na Slovensko

Dobrý den, jsme česká firma podnikající v Čechách, ale máme zákazníky i na Slovensku a potřebovali bychom si zřídit euro účet na Slovensku, tak aby byl pro zákazníky, kteří nám na něj budou platit zdarma. U jaké banky je to možné?

Firemní účet

Dobrý deň, chcel by som sa informovať, ktorá banka je najviac vhodná pre a.s. spoločnosť? Aké sú poplatky, možnosti financovania, prípadne či je možné nájsť finančných poradcov pre účty, poistenie. Za skorú odpoveď ďakujem.

Pro firmu a živnostníka

Dobrý den, mám 3 "firmy" - sro, neziskovku a živnostník. Ráda bych měla všechny tři účty u jedné banky. Která by byla nejvhodnější v této kombinaci? Teď mám každý účet u jiné, podle toho, jak je to jednotlivě výhodnější. Děkuji za radu!

Může banka měnit smluvní podmínky?

Dobrý den, ráda bych se informovala, zda mi banka může po uplynutí retenčního období nastavit tarif, jaký se jí zlíbí? U Raiffeisenbank jsem si sjednala firemní účet, který byl 1. rok zdarma (eKonto start), poté mi naskočil placený tarif 100 Kč(při aktivním užívání účtu)/400 Kč (při neaktivním využívání), o kterém se ve smlouvě nepíše. Účet jsem zrušila, avšak nechala jsem se retenčním oddělením po telefonu napálit a kývla na prodloužení bezplatného účtu na půl roku a opět se bohužel nezajímala o to, co nastane po uplynutí této doby. Po 7 měsících jsem zjistila, že mi byl nastaven tarif ekonto KOMPLET s poplatky 500 Kč(aktivita na účtu)/800 Kč (neaktivita na účtu) a přišla opět o peníze. Navíc na webu RB píší, že tento tarif je určen firmám s obratem nad 50 mil. ročně, což se mě netýká. Uznávám, že bylo mou chybou se neinformovat, nechápu však, že banka mi může dávat tarify, jaké se ji zlíbí a neinformovat mě o tom předem a není nutné opět uzavřít smlouvu. Lze v této věci ještě něco podniknout? Moc děkuji za odpověď

Firemní platba do Ghany

Dobrý den, jsme malá česká společnost (s.r.o.) a máme partnery v Ghaně, kterým chceme pravidelně posílat peníze (do ghanské banky). Jak to nyní udělat? U mezinárodních bank (HSBC, Deutsche bank) nás odmítli - zakládají účty jen zahraničním nebo miliardovým společnostem. Je tu nějaká cenově dobrá možnost, jak ty peníze převézt? DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR