Kde založit nový firemní účet a vkládat hotovost? Poradíme vám bez poplatků!

24.2.2019 Běžný účet

Dobrý den, potřebuji založit nový firemní účet, protože stávající banka bude zrušena. Problém je, že potřebuji vkládat hotovost na účet a jediná možnost ne úplně ideální je Česká pošta v místě pobytu (Kunštát na Moravě) a tam účet nechci kvůli poplatkům. Poradíte mi? Jsem ochoten jezdit třeba do Boskovic, ale tam ten výběr není nic moc a Brno je z ruky. Děkuji

Dobrý den,

doporučuji běžný účet od Fio banky, který je zdarma a bez podmínek. Nejbližší pobočka se nachází v Blansku a Žďáru nad Sázavou.