Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení
7.12.2020, Komerční sdělení

Nezáleží na tom, jestli vaši zaměstnanci pracují v kanceláři, v obchodě nebo jezdí za zákazníky domů. Při kontaktu s lidmi neustále reprezentují firmu: její značku, logo, hodnoty a um. Měli by proto ovládat nejen základy obchodní komunikace, etikety a slušného chování, ale také reprezentativně vypadat. Tomu velmi napomáhá vkusné firemní oblečení. 

Jak ho vybrat a jak vám kvalitní dodavatel usnadní celý proces? Vše vám vysvětlíme na příkladu firmy Brudra, která se zabývá výrobou a dodávkami pracovního oblečení již více než 25 let.

Výběr pracovního oblečení

Košile, trička, polokošile, kalhoty, vesty, bundy, montérky…Stačí si vybrat. Nabídka na trhu je téměř nekonečná. Můžete si zvolit téměř jakýkoli typ oblečení, střih, odstín barevné škály, velikost i vlastnosti. Oděvy se liší především podle toho, pro jaká odvětví a jaké činnosti jsou určeny, odborník vám proto může doporučit určitou řadu oblečení, která se hodí právě pro vaši firmu.

Vždy je ale třeba vybírat pouze kvalitní oblečení, které bude dobře sedět, bude odolné, odborně ušité a vydrží sloužit dlouhá léta. Zaměřte se na nabídku osvědčených výrobců nebo distributorů, kteří vám prostřednictvím certifikátů a osvědčení mohou doložit vlastnosti oblečení, které jsou vyžadovány zákonnými normami pro bezpečnost práce.

Sběr velikostí

Pokud jste větší firma, oceníte servis spojený se sesbíráním velikostí zaměstnanců tak, aby poté byla každému dodána správná velikost. V rámci tohoto procesu se také zjistí, zda pro zásobení firmy postačí standardní velikostní tabulky, anebo bude třeba pro některé zaměstnance doplnit oblečení vyrobené na zakázku. Nejčastěji se vyrábí nadměrné velikosti a prodloužené délky rukávů nebo nohavic.

Branding

brudra-2.png

V třetím kroku se zaměříme na označení vybraného oblečení logem vaší firmy. Stačí dodat podklady k logu (nebo nápisu), které by se mělo na oblečení objevit, a spolu s pracovníky firmy doladit jeho velikost a umístění na jednotlivých kouscích oblečení. Poté si můžete zvolit způsob, jakým bude logo na oblečení aplikováno: nejoblíbenější je potisk, pro svůj elegantní vzhled se někdy volí také výšivka. Obě varianty, pokud jsou kvalitně provedeny, vydrží na oblečení dlouhé roky.

Objednání, dodání, uskladnění

Jakmile má firma připravenou zakázku podle dohody, přichází na řadu dodání do sídla firmy, které je v ceně zakázky. Je možné nechat vyrobit větší množství oblečení i do budoucna a poté nepotřebné oblečení uskladnit ve skladu firmy Brudra, odkud vám bude další oblečení podle potřeby vydáváno. Objednávky najdete v přehledném objednacím systému a můžete tak dle libosti produkty doobjednávat.

TIP: Pokud hledáte trochu méně obvyklý doplněk, můžete zvolit látkovou roušku s vyšitým nebo potištěným logem vaší firmy. Vaši zaměstnanci tak mohou reprezentovat i v době koronavirové.

KOMENTÁŘE k článku Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

8.9.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Přemýšlíte o tom, že změníte dodavatele energií – elektřiny a plynu? Žijeme již v době, kdy můžeme vybírat z několika možností. Nejčastějším důvodem přechodu k jinému dodavateli energií je samozřejmě úspora peněz, ale také špatný zákaznický servis.

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

16.8.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Láká vás investování do cenných papírů, ale nemáte s finančními trhy žádné zkušenosti? Pak právě pro vás jsme sepsali článek s pěti jednoduchými kroky, které stačí absolvovat, abyste svou první akcii mohli vlastnit.

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Autonehoda může potkat i toho nejlepšího řidiče. Proto je vhodné si kromě povinného ručení sjednat také havarijní pojištění. Pokryje vám škody, které si sami způsobíte na vlastním autě. Jde však o výdaj navíc, kterému se většina motoristů stále snaží vyhnout. Poradíme vám, jak na havarijním pojištění ušetřit. 

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Poštovní známky si dlouhodobě udržují svou hodnotu, a představují tak nejen klasické hobby, ale i zajímavou investici. Nejčastěji se filatelii věnují senioři, ale také mládež a hlavně generace středního věku – ta právě z investičních důvodů.

Představujeme Microsoft 365

Představujeme Microsoft 365

25.6.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Vše, co milujete, a ještě něco navíc. Tak by se dal popsat balíček Microsoft 365, který jste dosud znali pod názvem Office 365. Jaké jsou jeho výhody, co všechno umí a jaké služby nabídne? Na dalších řádcích se mu mrkneme na zoubek.Banky v ČR