Banky.cz Články Komerční sdělení Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Nezáleží na tom, jestli vaši zaměstnanci pracují v kanceláři, v obchodě nebo jezdí za zákazníky domů. Při kontaktu s lidmi neustále reprezentují firmu: její značku, logo, hodnoty a um. Měli by proto ovládat nejen základy obchodní komunikace, etikety a slušného chování, ale také reprezentativně vypadat. Tomu velmi napomáhá vkusné firemní oblečení. 

Jak ho vybrat a jak vám kvalitní dodavatel usnadní celý proces? Vše vám vysvětlíme na příkladu firmy Brudra, která se zabývá výrobou a dodávkami pracovního oblečení již více než 25 let.

Výběr pracovního oblečení

Košile, trička, polokošile, kalhoty, vesty, bundy, montérky…Stačí si vybrat. Nabídka na trhu je téměř nekonečná. Můžete si zvolit téměř jakýkoli typ oblečení, střih, odstín barevné škály, velikost i vlastnosti. Oděvy se liší především podle toho, pro jaká odvětví a jaké činnosti jsou určeny, odborník vám proto může doporučit určitou řadu oblečení, která se hodí právě pro vaši firmu.

Vždy je ale třeba vybírat pouze kvalitní oblečení, které bude dobře sedět, bude odolné, odborně ušité a vydrží sloužit dlouhá léta. Zaměřte se na nabídku osvědčených výrobců nebo distributorů, kteří vám prostřednictvím certifikátů a osvědčení mohou doložit vlastnosti oblečení, které jsou vyžadovány zákonnými normami pro bezpečnost práce.

Sběr velikostí

Pokud jste větší firma, oceníte servis spojený se sesbíráním velikostí zaměstnanců tak, aby poté byla každému dodána správná velikost. V rámci tohoto procesu se také zjistí, zda pro zásobení firmy postačí standardní velikostní tabulky, anebo bude třeba pro některé zaměstnance doplnit oblečení vyrobené na zakázku. Nejčastěji se vyrábí nadměrné velikosti a prodloužené délky rukávů nebo nohavic.

Branding

brudra-2.png

V třetím kroku se zaměříme na označení vybraného oblečení logem vaší firmy. Stačí dodat podklady k logu (nebo nápisu), které by se mělo na oblečení objevit, a spolu s pracovníky firmy doladit jeho velikost a umístění na jednotlivých kouscích oblečení. Poté si můžete zvolit způsob, jakým bude logo na oblečení aplikováno: nejoblíbenější je potisk, pro svůj elegantní vzhled se někdy volí také výšivka. Obě varianty, pokud jsou kvalitně provedeny, vydrží na oblečení dlouhé roky.

Objednání, dodání, uskladnění

Jakmile má firma připravenou zakázku podle dohody, přichází na řadu dodání do sídla firmy, které je v ceně zakázky. Je možné nechat vyrobit větší množství oblečení i do budoucna a poté nepotřebné oblečení uskladnit ve skladu firmy Brudra, odkud vám bude další oblečení podle potřeby vydáváno. Objednávky najdete v přehledném objednacím systému a můžete tak dle libosti produkty doobjednávat.

TIP: Pokud hledáte trochu méně obvyklý doplněk, můžete zvolit látkovou roušku s vyšitým nebo potištěným logem vaší firmy. Vaši zaměstnanci tak mohou reprezentovat i v době koronavirové.Bezplatná finanční poradna

KOMENTÁŘE k článku Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Největší investiční konference roku 2022

Společnost XTB vás po roce opět srdečně zve na tradiční investiční konferenci. Celá akce proběhne online a zúčastní se jí celá řada zajímavých řečníků a odborníků v oboru. Konference se uskuteční už tuto sobotu 26. 11. 2022.

Vše o chytrých smlouvách v oblasti kryptoměn: Průvodce pro začátečníky

Pro blockchain existuje řada dalších aplikací mimo ukládání a přenos digitální měny, což je jeho nejznámější využití. Jednou z těchto aplikací jsou chytré smlouvy, které využívají technologii blockchainu k automatizaci některých nebo všech dohod mezi dvěma stranami.          

Jako klíčovou součást decentralizovaného finančního odvětví je již využívají někteří zákazníci v oblasti nemovitostí a pojišťovnictví.  

Komarek System - nová platforma pro obchodování s aktivy

Komarek System je nová platforma pro obchodování s aktivy, která byla vytvořena s tím cílem, aby svým uživatelům maximálně usnadnila obchodování. Platforma za vás analyzuje tržní trendy a podle toho pak provádí transakce. Snadnější už to být nemůže.

Povinné zřizování datových schránek - koho se týká?

Od ledna příštího roku v České republice výrazně přibude počet datových schránek. Povinně ji budou mít nově všechny osoby samostatně výdělečně činné a také někteří nepodnikatelé. Co přesně datová schránka obnáší a jaké jsou její výhody?

Nejlepší Altcoiny, které nesmí chybět ve Vašem portfoliu.

Pokud se zajímáte o svět kryptoměn, tak jste již určitě všimli, že kromě Bitcoinu existuje celá řada dalších zajímavých projektů. Ať už se jedná o známé Ethereum či Dogecoin. Tento článek Vám přinese pohled na naše favority, kteří by rozhodně neměli chybět ve Vašem portfoliu. 

REKLAMA
REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena