Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení
7.12.2020, Komerční sdělení

Nezáleží na tom, jestli vaši zaměstnanci pracují v kanceláři, v obchodě nebo jezdí za zákazníky domů. Při kontaktu s lidmi neustále reprezentují firmu: její značku, logo, hodnoty a um. Měli by proto ovládat nejen základy obchodní komunikace, etikety a slušného chování, ale také reprezentativně vypadat. Tomu velmi napomáhá vkusné firemní oblečení. 

Jak ho vybrat a jak vám kvalitní dodavatel usnadní celý proces? Vše vám vysvětlíme na příkladu firmy Brudra, která se zabývá výrobou a dodávkami pracovního oblečení již více než 25 let.

Výběr pracovního oblečení

Košile, trička, polokošile, kalhoty, vesty, bundy, montérky…Stačí si vybrat. Nabídka na trhu je téměř nekonečná. Můžete si zvolit téměř jakýkoli typ oblečení, střih, odstín barevné škály, velikost i vlastnosti. Oděvy se liší především podle toho, pro jaká odvětví a jaké činnosti jsou určeny, odborník vám proto může doporučit určitou řadu oblečení, která se hodí právě pro vaši firmu.

Vždy je ale třeba vybírat pouze kvalitní oblečení, které bude dobře sedět, bude odolné, odborně ušité a vydrží sloužit dlouhá léta. Zaměřte se na nabídku osvědčených výrobců nebo distributorů, kteří vám prostřednictvím certifikátů a osvědčení mohou doložit vlastnosti oblečení, které jsou vyžadovány zákonnými normami pro bezpečnost práce.

Sběr velikostí

Pokud jste větší firma, oceníte servis spojený se sesbíráním velikostí zaměstnanců tak, aby poté byla každému dodána správná velikost. V rámci tohoto procesu se také zjistí, zda pro zásobení firmy postačí standardní velikostní tabulky, anebo bude třeba pro některé zaměstnance doplnit oblečení vyrobené na zakázku. Nejčastěji se vyrábí nadměrné velikosti a prodloužené délky rukávů nebo nohavic.

Branding

brudra-2.png

V třetím kroku se zaměříme na označení vybraného oblečení logem vaší firmy. Stačí dodat podklady k logu (nebo nápisu), které by se mělo na oblečení objevit, a spolu s pracovníky firmy doladit jeho velikost a umístění na jednotlivých kouscích oblečení. Poté si můžete zvolit způsob, jakým bude logo na oblečení aplikováno: nejoblíbenější je potisk, pro svůj elegantní vzhled se někdy volí také výšivka. Obě varianty, pokud jsou kvalitně provedeny, vydrží na oblečení dlouhé roky.

Objednání, dodání, uskladnění

Jakmile má firma připravenou zakázku podle dohody, přichází na řadu dodání do sídla firmy, které je v ceně zakázky. Je možné nechat vyrobit větší množství oblečení i do budoucna a poté nepotřebné oblečení uskladnit ve skladu firmy Brudra, odkud vám bude další oblečení podle potřeby vydáváno. Objednávky najdete v přehledném objednacím systému a můžete tak dle libosti produkty doobjednávat.

TIP: Pokud hledáte trochu méně obvyklý doplněk, můžete zvolit látkovou roušku s vyšitým nebo potištěným logem vaší firmy. Vaši zaměstnanci tak mohou reprezentovat i v době koronavirové.

KOMENTÁŘE k článku Oblékněte své zaměstnance do profesionálního pracovního oblečení

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Posíláte produkty poštou? Dobré balení vám může zvýšit prodej

Posíláte produkty poštou? Dobré balení vám může zvýšit prodej

1.3.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

V posledních letech, a především měsících rapidně roste celý e-commerce sektor. Kdo neprodává přes e-shop, ten už většinou jen počítá ztráty. Současná situace donutila spoustu firem a živnostníků, kteří svůj byznys dosud stavěli na kamenných prodejnách a kontaktu se zákazníkem, přesunout své podnikání do online prostředí a začít prodávat přes e-shop. Posílání produktů bez přímého kontaktu se zákazníkem ale má svá úskalí. My vám proto poradíme, jak tato úskalí přetvořit ve svou výhodu.

Komerční banka má rychlé SEPA i další zahraniční platby

Komerční banka má rychlé SEPA i další zahraniční platby

22.2.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Pošlete-li platbu v rámci České republiky, dojde během dne. Stejně rychle Komerční banka připíše i SEPA i další zahraniční platby. 

Cestovní pojištění k platební kartě: Kdy se vyplatí a co pokrývá

Cestovní pojištění k platební kartě: Kdy se vyplatí a co pokrývá

29.12.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Když vyrážíte někam do zahraničí, rozhodně musíte myslet na kvalitní cestovní pojištění. To by mělo být maximálně komplexní a pokrýt spousty rizik. I v době koronavirové máme neustále možnosti cestování a spousta lidí musí vyrazit i několikrát za rok. Chtějí si samozřejmě situaci ulehčit, a tak mohou využít pojištění k platební kartě. Tu máte prakticky vždy při sobě a v případě krátkodobých cest nebo eurovíkendů není zapotřebí s dalším dodatečným připojištěním počítat. Jaké banky je nabízí a co pokrývá?

Nebankovní půjčky s licencí ČNB

Nebankovní půjčky s licencí ČNB

17.12.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Lidé by se obecně měli zadlužovat co nejméně. To znamená v případech, kdy je to nezbytně nutné. Někdy ale není snadné určit, zda půjčka dává či nedává smysl. Pokud přemýšlíte nad tím, jestli si půjčit, popřemýšlejte také nad tím, o jakou půjčku se jedná. Vždycky je totiž lepší našetřit si peníze a z těch si koupit vysněnou dovolenou, nový mobilní telefon, moderní nábytek nebo chytrou televizi. Půjčka vás totiž vždy něco stojí – a v závislosti na tom, kolik si půjčujete, může jít i o desetitisíce korun. 

Home Office aneb zařízení s Windows 10 největším pomocníkem

Home Office aneb zařízení s Windows 10 největším pomocníkem

19.11.2020, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Skvělé možnosti pro práci na dálku nám nabízejí moderní zařízení se systémem Windows 10, díky nimž toho můžeme zvládnout mnohem více a rychleji. Kromě klasických notebooků, existují i další vhodná zařízení pro práci z domova, ať už výkonné All in One PC nebo skladné Mini PC. Pojďte se podívat!Banky v ČR