Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #1725, Dotaz na běžný bankovní účet

Otevírací hodiny a poplatky za přímý vklad na cizí účet v bance MBANK v Brně na Masarykově ulici

2.1.2015 Běžný účet

Dobrý den, majitelka bytu, kde bydlím si od 1/2015 zřídila u Vaší banky MBANK účet a chce ať platby provádím na nový účet. Zajímá mne proto, jaké jsou otevírací hodiny Vaší pobočky v Brně na Masarykově ulici a jaké jsou poplatky za přímý vklad na cizí účet. Pravidelně jsem takhle platil nájemné řadu let u jiných bank, a nehodlám dělat změnu. Zajímá mne proto výše poplatku ve Vaší bance. S pozdravem Jiří Ramík

Dobrý den,

nejsme mBank ani jiná banka, ale pouze poradenský portál. mBank s hotovostí bohužel vůbec nepracuje - nelze vkládat hotové peníze na pobočce. Peníze na účet bude třeba poslat platebním příkazem z jiné banky či složenkou.