Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #6388, České telefonní číslo

Jak najít banku s možností otevření účtu bez českého telefonního čísla?

10.4.2019 Banka

Dobry den, marne se snazim najit banku, ktera by mi otevrela ucet bez ceskeho telefonniho cisla. Vsechny to maji jako podminku bud hned u zapisu nebo minimalne pro zasilani smsek. Prehledla jsem nekterou, pro kterou to, ze mam pouze belgicke mobilni cislo by nebyl problem ani k zaregistrovani ani k pozdejsimu vyuzivani internetoveho bankovnictvi? Dekuji za radu a preji prijemny zbytek dne.

Dobrý den,

bez českého mobilního čísla Vám žádná tuzemská banka běžný účet nezaloží. Číslo slouží k zasílání přihlašovacího kódu do internetbankingu a k autorizaci platebních i jiných pokynů.