Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #14445, Chyba při vkládání peněz do vkladomatu

Chyba při vkládání peněz do vkladomatu, Běžný účet

2.6.2021 Běžný účet

Dobrý den, ráda bych se zeptala, vložila jsem do vkladomatu peníze, které mi byly následně zabaveny a celý vkladomat se několikrát restartoval a už nešlo s ním pracovat. Byla mi zadržena částka 19 800 Kč s tím, že jsem to celé reklamovala a bylo mi připsáno pouze 13 800 Kč a zbytek se prý nenašel, tudíž mi ho banka nechce přiznat. Už jsem to reklamovala 2x a ještě tedy nyní znovu žádám o přezkoumání. Tvrdí mi, že se tam peníze nenašly. Nechápu. Byla jsem tam s manželem a v podstatě nás mBank okradla o 6 000 Kč. Mohli byste mi, prosím, poradit, jak mám dále postupovat? Děkuji

Dobrý den,

pokud Vám banka neuzná reklamaci, můžete spor s bankou řešit přes Finančního arbitra nebo soudní cestou.