Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #11157, Jak vybrat peníze ze zahraničního účtu?

Jak vybrat libry z banky v ČR a minimalizovat ztrátu peněz?

7.9.2020 Běžný účet

Dobrý den, vrátil jsem se z UK, kde jsem měl účet u online banky Monese. Dostal jsem nabídku, že známý koupí mé libry s lepší cenou. Teď mám problém takový, že jsem v ČR, ale nevím jak vybrat libry z mého UK učtu. Existuje nějaká možnost, abych nepřišel o velké množství peněz a vybral libry z banky v ČR? Za jakoukoli radu předem děkuji.

Dobrý den,

peníze si můžete převést online platbou na svůj český běžný účet (korunový - pak by došlo k přepočtu na koruny, nebo za založte nový účet v GBP). Taktéž je možné peníze vybrat v korunách z bankomatu platební kartou.