Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18555, Nesjednal jsme si nebankovní půjčku?

Nesjednal jsme si nebankovní půjčku?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
21.7.2022 Půjčka

Dobrý den, rád bych se zeptal ohledně půjček od nebankovních institucí. V minulosti jsem žádal o malou půjčku, ale myslím si, že mi nebyla schválena, ale již si to nepamatuji. Jelikož už je to více než 2,5 roku tak doufám, že by mělo být vše v pořádku. Problémem je, že jsem na to od té doby zapomněl nebo jsem tomu nevěnoval pozornost a teď jsem si na to vzpomněl zpětně. Bohužel si nejsem jistý, jaký telefon a email jsem tam zadával, proto nemohu říci, zda chodí nějaké emaily nebo SMS zprávy. Nicméně, přišel by kdyžtak dopis nebo něco? Všude mi to hlásí 0 záznamů, proto jsem se chtěl zeptat, zda je to plně v pořádku nebo je třeba zkontrolovat ještě něco? Nechal jsem si vyjet záznamy z BRKI, NRKI, Nejsemdluznik.cz a z exekucí. Děkuji moc za odpověď.

Dobrý den,

pokud žádný záznam ve Vámi uváděných registrech (BRKI, NRKI, atd.) nemáte, pravděpodobně jste si nebankovní půjčku nesjednal.