Vystěhování z bytu, Reality

Sjednejte si hypotéku online
12.12.2019 Reality

Dobrý den, děkuji za odpověď ohledně vystěhování z bytu. Právě že jsem se celou dobu snažil s majitelem domluvit na zaplacení skutečné částky. Protože když mi dal směnku na podpis, tak věděl už předem, že si nechá proplatit nájem za leden, ale koncem prosince vymění klíče od bytu. Částku kterou jsem dlužil určitě zaplatím. Jen jsem chtěl prostě spravedlnost. A další jsou moje osobní věci, které mi zabavil. Je to už tři roky a nevím, zda ještě někde moje věci jsou. Je určitě pravda, že jsem tohle měl řešit už předtím, ale mám šanci nějakou ohledně mých věci? Všechny doklady ohledně bytu a směnku byly na bytě. Takže v ruce nemám nic. Děkuji moc za vše.

Dobrý den,

svých práv se je třeba vždy domáhat soudní cestou. Nelze 3 roky čekat a doufat, že se něco samo spraví. Naopak nyní, pokud byste s tímto zpožděním řešil nevydání věcí soudní cestou, budete mít výrazně slabší pozici. Budete muset nevydání věcí dokázat a dokazovat co se stalo před lety, kdy je vše slovo proti slovu (už pravděpodobně neseženete svědeckou výpověď např. souseda) bude nesmírně obtížné.