Realitní slovník


Definice Studio

je zařízená malá jednotka velikosti jedná místnosti s kuchyňským koutem a sociálním zařízením. Vždy bývá vybavené a slouží převážně k ubytování turistů. Studio je menší jednotka než Apartmán.


Účel hypotéky
CO JE TO LTV? TEXT LTV
Zavřít
ABYCHOM VÁM MOHLI NAJÍT VYPOTÉKU, vyplňte své kontaktní údaje
Co znamená LTV?Anglická zkratka Loan To
Value. Značí poměr výše úvěru oproti hodnotě nemovitosti.
Anglická zkratka Loan To
Value. Značí poměr výše úvěru oproti hodnotě nemovitosti.
LTV %
NAJDEME VÁM HYPOTÉKU S ÚROKEM
již od 3.28 %

Dotazy v poradně k

P

#2184, Jakou zvolit banku?, Běžný účet, 22.9.2015

Dobry den, poprosil by som o radu s vyberom banky. Som obcan SR, prisiel som do CR za studiom, cize som studentom VS este 2 roky. Popri skole som zamestnany v ceskej spolocnosti a zaroven dostavam mesacne peniaze v eurach od rodicov zo slovenskej banky. Od uctu teda pozadujem: - Vedenie uctu zdarma - Prichodzia SEPA platba v EUR zdarma alebo co najmensi poplatok (slovenskyu ucet je v mBank) - Vyber z bankomatov v CR zdarma (pripadne vyber z inych bankomatov zdarma) - SMS notifikacie o platbách co najlacnejsie (30+- SMSiek mesacne) Dakujem pekne. S pozdravom Pavol

Dobrý den,

doporučuji Equa Bank. Zde máte vše zdarma a bez podmínek (včetně výběrů z bankomatů všech bank). Jediný poplatek je za příchozí SEPA platbu 9 Kč. Alternativně lze doporučit i Fio Banku, která má platební styk ČR-SR zdarma, ale platí se zde za výběry z bankomatů cizích bank (jinak opět vše ostatní bez poplatku a podmínek). 

SMS notifikace jsou v dnešní době již poměrně zbytečné (alespoň jednou denně se k internetu dostanete), tedy zde doporučuji se bez nich obejít, protože se za ně platí u všech bank a ne málo.

Články o

Vznikají nové půjčky od lidí firmám. Inspiroval je i koronavirus

22.3.2021, Půjčka, Autor: Pavel Strašák

…ožnádočkáme podobného hesla. Jen místo lidem v něm poputují půjčky k firmám. Právěto je cíl nového projektu Nafirmy.cz. Za novinkou stojí inovační studio Creative Dock – tedy právětvůrce platformy Zonky. Proto nepřekvapí, že princip obou zmíněných služeb jepodobný. Na jedné straně jsou žadatel…