Banky.cz Banky.cz Štítky daňový přeplatek

daňový přeplatek

Insolvence a daňový přeplatek

Dobrý den, v lednu 2020 jsem si dělal insolvenci a bylo mi doručeno usnesení o úpadku spojené z povolením oddlužením. A i když soud rozhodne o povolení splátkovým kalendářem a budu si vyřizovat daně a daňové zvýhodnění na dítě z roku 2019, bude mi to muset ins. správce ponechat nebo mu to budu muset odevzdat? Děkuji za odpověď.

Přeplatek na dani a exekuce

Dobry den, mam dotaz ohledne dani. Dostali jsme danovy preplatek na jedno dite. Bylo nam vypocteno 30 000 Kc, ale pry mel manzel dluh u O2 17 000 Kc, tak nam je strhli. Chtela bych vedet, zda na to maji pravo, kdyz jsou penize zdanene a nikdo nas o nicem neinformoval ani si nejsme vedomi, ze bychom meli dluh. Vsechny exekuce ma manzel na platu, ktere uz 3 roky splaci. Prosim vas o odpoved a radu, velice dekuji.

Daňový přeplatek

Dobrý den, daní se přeplatek daně ve výplatě? Děkuji

Daňový přeplatek

Dobrý den, přítel platí exekuci na zdravotním pojištění a různé menší závazky, co se mu za dobu podnikání nastřádaly. Momentálně pracuje na klasickou smlouvu (HPP) a živnost byla zrušena. Může si nechat do svých daní zanést syna? Bude mu případný přeplatek odebrán na splácení dluhu? DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR