Banky.cz Banky.cz Štítky půjčka na auto

půjčka na auto

Půjčka po osobním bankrotu?

Můžu požádat o půjčku na auto, když jsem měl asi před 4 roky osobní bankrot? Děkuji

Mám šanci získat půjčku?

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, splácím spotřebitelský úvěr na 16 100 Kč, avšak předčasně jsem ho doplatil před dvěma dny. Čistá mzda 24 000-25 000 Kč měsíčně, smlouva na neurčito, nejsem ve výpovědní době. Náklady na život včetně, nájmu, jídla a služeb jsou do 9 500 Kč. Žádal jsem si o půjčku u dvou společností, avšak obě mi nabídly nevýhodný úrok, tak jsem je odmítl (Zonky, Air bank). Když mám teď dvě žádosti v registru (určitě), bude problém žádat jinde? Žádal jsem o 250 000 na auto. Popř. moc děkuji za tipy, kde to zkusit dál. Nejsem samozřejmě ani dlužníkem. Poctivý občan. Moc díky za odpověď!

Na auto

Dobrý den, chtěl bych si půjčit 100 000 Kč na auto. Mám pracovní smlouvu na dobu neurčitou, příjem v průměru 20 tis. čistého. Nejsem v žádném registru dlužníků, ani nemám žádné jiné půjčky a závazky. Mám šanci, že půjčku dostanu? Jsem schopen bez problému splácet zhruba 2 500 - 3 000 Kč. A případně, která banka je pro výběr nejlepší ? Děkuji moc za odpověď.

Mám šanci získat půjčku?

Dobry den, chci se zeptat, potrebuji nove auto kvuli dojizdeni do prace a 100 000 Kc v kapse nemam. Tak me napadlo auto na uver. Tri banky me okamzite zamitly a jedna rekla, ze to bude zvazovat, ale ze musim dolozit jeste dva doklady o prijmu a najemni smlouvu. Samozrejme mi volali a overovali si kolik beru atd. Je moznost, ze u nich mi to projde? Dekuji (jedna se o Home Credit)

Půjčka na auto a exekuce

Pokračování dotazu č. 3981: Dobrá a jak tedy mám dojíždět do práce? Práci mám na dobu neurčitou, staré auto dosloužilo a potřebuji dojíždět do práce, jedu na tří-směnný provoz. Tak kde tedy mám vzít peníze, min. 35 000 Kč na auto, co už vydrží? Od nějaké nebankovní společnosti, to si rovnou můžu dát oprátku na krk. Mám před-schválené úvěry u své banky (výpočet z toho, co mi chodí na účet).

Půjčka na auto: podívejte se, jaké máte možnosti a podle čeho vybírat

Jak získat peníze na nákup auta? Přece pomocí půjčky! Takový názor zastává stále víc lidí. Potvrzují to bankovní i nebankovní poskytovatelé úvěrů, podle kterých zájem o půjčky na auto rok od roku stoupá. Lidé přitom mají na výběr z několika možností.

Finanční hříchy mladých

Každá věková skupina se dopouští specifických finančních hříchů. Zatímco senioři nakupují v předváděcích akcích předražené a nepotřebné zboží, čerství absolventi středních škol si po zkušební době nejčastěji kupují auta na úvěr. Proč by tak neměli činit?Rychlé odkazy

Banky v ČR