Banky.cz Banky.cz Banky v ČR PKO BP, S.A., ČR
PKO Bank Polski (PKO BP, S.A., ČR)

PKO Bank Polski (PKO BP, S.A., ČR)

  Adresa: Klimentská 1216/46, 110 00, Praha 1 
  IČ:  
  SWIFT: BPKOCZPP 
  Kód banky: 3060 
  Na českém trhu: 2.5.2017 
  https://www.pkobp.pl/pkobppl-en/contact/
  SROVNEJTE PRODUKTY S AKTUÁLNÍ NABÍDKOU OSTATNÍCH BANK

  Expertní hodnocení banky PKO BP, S.A., ČR

  Pro běžného občana na území ČR nejsou zatím služby této největší a údajně nejbezpečnější polské banky dostupné.
  Banka působí prostřednictvím jediné pobočky v Praze, a to na základě notifikace polské bankovní licence Českou národní bankou.

  O bance PKO Bank Polski (PKO BP, S.A., ČR)

  Česká pobočka největší polské banky. U nás poskytující služby především pro korporátní klientelu, s tím že ve své misi má podporovat podnikání polských firem na českém trhu a naopak zjednodušit českým firmám podnikání v Polsku. 

  Banka se profiluje jako zjednodušující podnikání ve střední a východní Evropě. Pražská pobočka nabízí obsluhu v polském, anglickém a českém jazyce. Platby pro společnosti v Polsku, Německu, Česku a Slovensku v rámci banky probíhají on-line. Pro kapitálové skupiny působící v těchto zemích PKO Banka nabízí cash-pooling (vzájemné vyrovnání závazků firem ve skupině ve vybrané měně).

  Banka jinak poskytuje široké spektrum služeb od vedení běžných, vázaných a svěřeneckých účtů, termínovaných vkladů, platební styk, úvěry, platební karty. Samozřejmostí je internetové bankovnictví iPKO. 

  Flash news o PKO Bank Polski (PKO BP, S.A., ČR)

  16.8.2020

  PKO Bank Polski kromě záporných sazeb zavádí od 1.9.2020 poplatky z vysokého zůstatku
  Banka obsluhující většinou firemní klientelu nemilosrdně i pro české klienty zavádí poplatek za udržení vysokého zůstatku na účtech. Naštěstí se to týká firemních klientů. Na vkladových účtech jsou v současnosti sazby záporné, jak jinak....?

  PKO-Bank-Polski_News_20200901.jpg


  Banky v ČR