Banky.cz Články Komerční sdělení Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Tisk jako služba. HP představilo novinku, díky které můžete doma tisknout až o 70 % levněji.

Kdo se ještě nikdy nevztekl u tiskárny, které došla náplň v nejhorší možný okamžik, nechť první hodí kazetou s inkoustem. Tisk prostě patří k naší každodenní práci a pokud si nedáme pozor, může nám prázdný zásobník pořádně znepříjemnit den. Musí to tak ale být? Představte si, že by si tiskárna sama všimla, že jí dochází inkoust a rovnou si ho objednala. A ještě vám ušetřila až 70 procent nákladů na inkoustové náplně. Líbí? Tak to se vám bude zamlouvat i nový program pro tiskárny HP s názvem HP instant Ink.

Prostě nic neřešit

Už nikdy nezůstanete bez inkoustu. Systém chytrého předplatného tisku to prostě nedovolí. Pokaždé, když začne náplň docházet, okamžitě bude na cestě nová. Můžete tak s klidem přestat na tiskárnu zcela myslet a oddechnout si. Už se nestane, že byste na poslední chvíli zjistili, že si nemůžete vytisknout důležitou prezentaci, dokument či školní úkol.

A to není vše, co můžete s HP instant Ink pustit z hlavy. HP se totiž postará i o odpovědnou recyklaci vašich použitých náplní. Máte tak jistou, že svým tiskem zbytečně nezatěžujete životní prostředí.

Současně můžete zapomenout i na jakékoliv potíže, pokud byste se rozhodli program ukončit. Předplatné totiž můžete kdykoliv změnit, pozastavit nebo třeba zrušit bez jakýchkoliv dalších nákladů.

Neplaťte ani stránku navíc

Bezstarostnost ale není zdaleka vše, co program přináší. Díky principu, kdy namísto inkoustu platíte pouze za reálně vytisknuté stránky, získáte s HP instant Ink mnohem efektivnější kontrolu nad svými výdaji na tisk. Ve výsledku tak program přináší úsporu ve výši až 70 procent nákladů na inkoustové náplně. Cena předplatného totiž začíná už na 29 korunách za měsíc.

Program je přitom vhodný i pro domácnosti a firmy, u kterých je potřeba tisku výrazně proměnlivá. Pokud totiž nárok na vytisknuté stránky v některém měsíci nevyužijete, automaticky se převedou do měsíce následujícího.

Chcete vědět víc o programu HP instant Ink? Mrkněte sem.Bezplatná finanční poradna

KOMENTÁŘE k článku Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Největší investiční konference roku 2022

Společnost XTB vás po roce opět srdečně zve na tradiční investiční konferenci. Celá akce proběhne online a zúčastní se jí celá řada zajímavých řečníků a odborníků v oboru. Konference se uskuteční už tuto sobotu 26. 11. 2022.

Vše o chytrých smlouvách v oblasti kryptoměn: Průvodce pro začátečníky

Pro blockchain existuje řada dalších aplikací mimo ukládání a přenos digitální měny, což je jeho nejznámější využití. Jednou z těchto aplikací jsou chytré smlouvy, které využívají technologii blockchainu k automatizaci některých nebo všech dohod mezi dvěma stranami.          

Jako klíčovou součást decentralizovaného finančního odvětví je již využívají někteří zákazníci v oblasti nemovitostí a pojišťovnictví.  

Komarek System - nová platforma pro obchodování s aktivy

Komarek System je nová platforma pro obchodování s aktivy, která byla vytvořena s tím cílem, aby svým uživatelům maximálně usnadnila obchodování. Platforma za vás analyzuje tržní trendy a podle toho pak provádí transakce. Snadnější už to být nemůže.

Povinné zřizování datových schránek - koho se týká?

Od ledna příštího roku v České republice výrazně přibude počet datových schránek. Povinně ji budou mít nově všechny osoby samostatně výdělečně činné a také někteří nepodnikatelé. Co přesně datová schránka obnáší a jaké jsou její výhody?

Nejlepší Altcoiny, které nesmí chybět ve Vašem portfoliu.

Pokud se zajímáte o svět kryptoměn, tak jste již určitě všimli, že kromě Bitcoinu existuje celá řada dalších zajímavých projektů. Ať už se jedná o známé Ethereum či Dogecoin. Tento článek Vám přinese pohled na naše favority, kteří by rozhodně neměli chybět ve Vašem portfoliu. 

REKLAMA
REKLAMA

Srovnáváme hypotéky od

© Banky.cz 2023, všechna práva vyhrazena