Banky.cz Banky.cz Články Komerční sdělení Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji
29.4.2021, Komerční sdělení

Tisk jako služba. HP představilo novinku, díky které můžete doma tisknout až o 70 % levněji.

Kdo se ještě nikdy nevztekl u tiskárny, které došla náplň v nejhorší možný okamžik, nechť první hodí kazetou s inkoustem. Tisk prostě patří k naší každodenní práci a pokud si nedáme pozor, může nám prázdný zásobník pořádně znepříjemnit den. Musí to tak ale být? Představte si, že by si tiskárna sama všimla, že jí dochází inkoust a rovnou si ho objednala. A ještě vám ušetřila až 70 procent nákladů na inkoustové náplně. Líbí? Tak to se vám bude zamlouvat i nový program pro tiskárny HP s názvem HP instant Ink.

Prostě nic neřešit

Už nikdy nezůstanete bez inkoustu. Systém chytrého předplatného tisku to prostě nedovolí. Pokaždé, když začne náplň docházet, okamžitě bude na cestě nová. Můžete tak s klidem přestat na tiskárnu zcela myslet a oddechnout si. Už se nestane, že byste na poslední chvíli zjistili, že si nemůžete vytisknout důležitou prezentaci, dokument či školní úkol.

A to není vše, co můžete s HP instant Ink pustit z hlavy. HP se totiž postará i o odpovědnou recyklaci vašich použitých náplní. Máte tak jistou, že svým tiskem zbytečně nezatěžujete životní prostředí.

Současně můžete zapomenout i na jakékoliv potíže, pokud byste se rozhodli program ukončit. Předplatné totiž můžete kdykoliv změnit, pozastavit nebo třeba zrušit bez jakýchkoliv dalších nákladů.

Neplaťte ani stránku navíc

Bezstarostnost ale není zdaleka vše, co program přináší. Díky principu, kdy namísto inkoustu platíte pouze za reálně vytisknuté stránky, získáte s HP instant Ink mnohem efektivnější kontrolu nad svými výdaji na tisk. Ve výsledku tak program přináší úsporu ve výši až 70 procent nákladů na inkoustové náplně. Cena předplatného totiž začíná už na 29 korunách za měsíc.

Program je přitom vhodný i pro domácnosti a firmy, u kterých je potřeba tisku výrazně proměnlivá. Pokud totiž nárok na vytisknuté stránky v některém měsíci nevyužijete, automaticky se převedou do měsíce následujícího.

Chcete vědět víc o programu HP instant Ink? Mrkněte sem.

KOMENTÁŘE k článku Ještě tisknete postaru? Jde to chytřeji a levněji

Zatím nejsou přidány žádné komentáře. Podělte se s námi o Váš názor.

Přidejte nový komentář

Mohlo by vás zajímat

Kapesné pro děti: Kdy s ním začít a kolik peněz dětem dávat?

Kapesné pro děti: Kdy s ním začít a kolik peněz dětem dávat?

20.9.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Naučte děti hospodařit díky kapesnému. Mladším dětem stačí prasátko, pro větší se hodí dětský účet. Poradíme, kdy s kapesným začít a kolik peněz dávat.

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

Jak správně vybrat nového dodavatele energií

8.9.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Přemýšlíte o tom, že změníte dodavatele energií – elektřiny a plynu? Žijeme již v době, kdy můžeme vybírat z několika možností. Nejčastějším důvodem přechodu k jinému dodavateli energií je samozřejmě úspora peněz, ale také špatný zákaznický servis.

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

5 jednoduchých kroků, jak začít investovat na burze

16.8.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Láká vás investování do cenných papírů, ale nemáte s finančními trhy žádné zkušenosti? Pak právě pro vás jsme sepsali článek s pěti jednoduchými kroky, které stačí absolvovat, abyste svou první akcii mohli vlastnit.

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

5 tipů, jak ušetřit na havarijním pojištění

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Autonehoda může potkat i toho nejlepšího řidiče. Proto je vhodné si kromě povinného ručení sjednat také havarijní pojištění. Pokryje vám škody, které si sami způsobíte na vlastním autě. Jde však o výdaj navíc, kterému se většina motoristů stále snaží vyhnout. Poradíme vám, jak na havarijním pojištění ušetřit. 

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

Filatelie jako příležitost pro začínající i zkušené investory

7.7.2021, Komerční sdělení, Autor: Komerční sdělení

Poštovní známky si dlouhodobě udržují svou hodnotu, a představují tak nejen klasické hobby, ale i zajímavou investici. Nejčastěji se filatelii věnují senioři, ale také mládež a hlavně generace středního věku – ta právě z investičních důvodů.Banky v ČR