Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1362, Dotaz v bankovní poradně

Bankovní účet spojený s podezřením na podvod: Co dělat a jak se chránit?

Dobrý den, za účtem ve vaší bance: 2732045123/0800 se skrývá podvodník, který provozoval e-shop elektorsara.cz a vylákal z lidí na tento účet peníze. O vše se již zajímá policie. Měli by jste pozastavit výběry z tohoto účtu. J. Šverma

Dobrý den,

tento účet patří České spořitelně (kód 0800) - informujte prosím přímo Českou spořitelnu.

Petr JermářBanky.cz