Banky.cz Bankovní poradna zdarma #1363, Dotaz v bankovní poradně

Sloučení úvěrů pro pečující rodiče - Jak je na tom Česká spořitelna?

Dobry den,navrsilo se mi mnoho splaceni a chtela jsem pozadat o slouceni uveru v jedno s rozumnou splatkou,ale staram se o postizene dite...prijem mam celkem s alimenty 14500 mesicne...presto ve 2 bankach mi to nebylo uznano jako zamestnani,ale ja nemuzu nastoupit do prace,kdyz se 20 hodin denne staram o syna...jak je na tom ceska sporitelna...?

Dobrý den,

kolik celkem dlužíte?

Jaké jsou Vaše celkové měsíční výdaje na živobytí za Vás a dítě, o které se staráte (součet všeho - od nákladů na bydlení, energie, nájem, až po stravu, telefon, internet, atd.)?

Kolik činí alimenty a z jakých dávek jsou zbylé peníze? (mateřská/rodičovská/jiná podpora) Kolik je dítěti let?

Petr JermářBanky.cz