Bankomat ge money se zasekl a nevrátil mi správnou částku vkladu - co dělat?

11.3.2015 Banka

Dobrý den,do výkladového bankomatu ge money jsem o víkendu vkládal částku 144000.. Vklad probíhal 42x2000,které bankomat vzal a poté jsem vložil 60x1000. Bankomat se při přepočtu částky zasekl otevřel a vyzval mě ať odeberou peníze. Z 60000 mi vrátil pouze 26000 a uvedl se do stavu mimo provoz a nevydal doklad o vkladu. Volal jsem hned operátora, který se mnou vše zaznamenal.Behem hovoru se bankomat restartoval a nabehl do provozu,ale zadna zmena a jelikož bank.ge money o víkendu nepripise částku na účet tak jsem čekal do pondělí. Částka se nepřipsal tak jsem podal reklamaci,která trvá neskutečných 30 dní. Mám obavy o uznání vkladu,protože se mnou nikdo fyzicky nejednal .Je možné proto ještě něco udělat. Děkuji

Dobrý den,

bohužel nic více se v tuto chvíli dělat nedá, je třeba počkat oněch 30 dní na vyřízení reklamace. Každý bankomat má něco jako černou skříňku, která zaznamenává veškeré úkony bankomatu a práci s hotovostí. Občas se stane, že si někdo hotovost zapomene odebrat či výjimečně, že mu bankomat vydá méně. Toto vše podléhá reklamaci, a detaily za minulost (co se přesně stalo) lze rozklíčovat.