Darujte nám své vozidlo a pomozte lidem bez domova i našim pečovatelkám!

18.11.2015 Ostatní

Dobrý den, obracím se na vás s prosbou, zda byste mohli v případě plánované výměny vašeho vozového parku, darovat naší organizaci osobní automobil. Auto by využívali jak naši terénní pracovníci, kteří se starají o lidi bez domova - vozí jim léky, potravinovou pomoc apod., tak naše pečovatelky ze Stacionáře sv. Anežky České, které vozí klientům domů obědy a doprovází je k lékaři. Do dnešního dnes jsme měli k dispozici dvacet let starého Favorita, který bohužel neprošel technickou kontrolou. Činnost Farní charity Beroun je poměrně rozsáhlá. Poskytujeme 12 sociálních služeb registrovaných dle zákona 108/2006 Sb., provozujeme Azylový dům pro matky/otce v tísni, Azylový dům a noclehárnu pro muže, denní centra pro osoby bez přístřeší, terénní programy pro seniory a další, nicméně akutní potřebu nyní vyžaduje právě Denní centrum a Stacionář sv. Anežky České. Pokud bude ve vašich silách jakkoliv vyhovět naší žádosti, krom vděku za pochopení vám samozřejmě nabízím umístění loga na autě a na stránkách Farní charity Beroun a fyzické umístění loga ve vstupních prostorách Domu Charity, stejně jako na tiskovinách, které k naší činnosti vydáváme (výroční zpráva, celoroční propagační materiály). Stejně tak Vám mohu poskytnout následnou fotodokumentaci, kterou můžete použít sami pro ukázku vaší charitativní činnosti. Samozřejmostí je darovací smlouva na celkovou hodnotu poskytnuté daru, kterou si dle zákonu o účetnictví budete moci v daňovém přiznání uplatnit jako odčitatelnou položku. Velice děkuji za jakoukoli reakci a jsem s pozdravem Věra Podlahová Vedoucí PC a vzdělávacího centra, fundraiser Farní charita Beroun Cajthamlova 169 266 01 Beroun 4 - Zavadilka

Dobrý den,

patrně se jedná o nedorozumění - nejsme banka, ale poradenský portál - fungující také na hranici neziskovky. Jsme parta nadšenců, kteří poskytují klientům portálu bezplatně (pro bono) konzultace z finanční oblasti (viz naše zdejší bankovní poradna). Dále nabízíme odborné články a nezávislý srovnávač bankovních produktů.

Proto naše poradna ani žádný automobil nevlastní. Chcete-li podpořit dobrou věc, budeme samozřejmě moc rádi za jakékoliv umístění našeho loga do vašich propagačních materiálů. Pomůžete tím nemálo lidem, kteří neměli to štěstí a nedostalo se jim řádného vzdělání v oblasti finanční gramotnosti (pro dnešní dobu tak důležitá znalost).