Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #2526, Bezplatný běžný účet pro neziskovku

Bezplatný běžný účet pro neziskovku, Běžný účet

19.2.2016 Běžný účet

Dobrý den, jsme nezisková organizace Včelařů, která během kalendářního roku provede zhruba 6bankovních transakcí. Hledala jsem, ktará banka by pro nás přicházela v úvahu pro vložení naší spolkové sumy na bankovní účet a případný výběr. Náš spolek by chtěl účet bez poplatků. Prošla jsem banky z Trutnova a okolí, sice už nejspíš mám jasno, ale stejně bych velmi ocenila Váš profesionální názor. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

neziskovkám, spolkům a společenstvím doporučuji běžný účet od Fio banky, která nabízí právnickým osobám vedení zcela zdarma (včetně plateb a hotovostních výběrů) a bez podmínek. Pobočka v Trutnově sídlí na adrese Školní 154.