Banky.cz Bankovní poradna zdarma Ostatní #2648, Nesvěřovat nikomu telefonní číslo

Nesvěřovat nikomu telefonní číslo, Ostatní

29.3.2016 Ostatní

kdysi jsem projevila orientačně zájem o mBank, nemám u vás žádný účet, žádné peníze, přesto mi neustále chodí na mobil nejrůznější nabídky. Nic od Vás nechci, potřebuji, abyste mne vyřadili ze své evidence a přestali mne obtěžovat

Dobrý den,

patrně se jedná o omyl - nejsme mBank. Vaši žádost směřujte přímo na mBank. Do budoucna doporučuji velmi střežit své telefonní číslo a nikomu ho nesvěřovat - jakmile ho jednou někde zmíníte, už Vám bohužel nedají pokoj (nejenom samotná banka či ten, komu jste číslo svěřila, ale i spousty dalších prodejců všeho možného, průzkumy trhu, atd.).