Svolení k inkasu, Běžný účet

14.6.2016 Běžný účet

Dobrý den.Dne 29.5 2014 jsem údajně dala svolení k inkasu na částku 4098kč.Já tvrdím že částka byla na 3598kč.Je možné tento doklad dohledat když se obrátím na pobočku kde jsem toto svolení učinila.Děkuji Kučírková

Dobrý den,

svolení k inkasu se obvykle dává ne na přesnou cílovou částku, ale do určitého limitu. Protistrana (dodavatel energií, mobilních služeb, atd.) si pak sám může peníze do určeného limitu strhávat. Jste si jistá, že jste limit nastavila přesně na 3 598 Kč a ne třeba na 5 000 Kč?

Určitě jste na pobočce dostala dokument o potvrzení operace, kterou jste provedla. Jinak obecně, není lepší tyto úkony činit z pohodlí domova přes internetbanking? Vše máte plně ve své kontrole, eliminujete jakoukoliv chybu pobočkového pracovníka a nic to nestojí.