Banky.cz Bankovní poradna zdarma #31, Dotaz v bankovní poradně

Jak získat výpis z účtu z GE Money Bank z let 2003 a 2004 bez znalosti čísla účtu?

Dobrý večer, chtěla by jsem se informovat zda je možné v GE Money Bank získat výpis z účtu z r.2003 a 2004. Potřebuji to z důvodu vybírání obnosu na OK Kartu. Ale nikdy jsem v žádné GE Money Bank ( v tu dobu ještě GE Money Multiservis a.s.) smlouvu nepodepisovala a ni nevím na jaké pobočce u jakého bankomatu byly peníze vybírány.Ale číslo účtu nevím, jen číslo karty a číslo smlouvy.Jde o to, že jsem si údajně částku vybrala z bankomatu a část i platila ( poštovní poukázkou ), ale já osobně jsem to nebyla a potřebuji zjistit místo výběru a kdo je jako odesílatel na poštovních poukázkách.Předem moc děkuji za odpověď M.Pšuriková

Dobrý den,

banky skladují data běžně min. 10 let dozadu, tedy by to mělo být možné. Obraťte se na nejbližší pobočku GE Money bank. Čísla karty a smlouvy budou dostatečné informace pro dohledání účtu kreditní karty. Počítejte ovšem s případným manipulačním poplatkem.