Banky.cz Bankovní poradna zdarma #393, Dotaz v bankovní poradně

Jak zrušit poplatky za pojištění kreditní karty?

Žádám vás o zrušení poplatku pojištění Creditshield 153,07Kč a zároveň poplatku pojištění zneužití 79,- Kč Kreditní kartu již nebudu v budoucnu používat, tudíž je zcela zbytečné abych platila zbytečné.. Po zaplacení úvěru ukončím ve Vaší bance smlouvu. Žádný jiný formulář není možný dohledat, proto píšu na Vaší poradnu. Vzkaz pro Citi bank Děkuji Koželuhová

Dobrý den,

nejsme Vaše Citi ani jakákoliv jiná banka, ale pouze bankovně poradenský portál; řešte prosím Váš požadavek přímo se Citibank.

Jinak Citibank je známá svými zbytečně předraženými produkty, méně pro-klientským přístupem a menší ochotou rušit sjednané produkty (hlavně kreditní karty), které lidem nejčastěji nutí náctiletá "ucha" před hypermarkety.