Banky.cz Bankovní poradna zdarma #538, Dotaz v bankovní poradně

Jak založit další běžné účty v rodině a vyhnout se poplatkům?

Dobrý den,mám u GE běžný účet a chtěl bych se zeptat,protože mi paní na pobočce řekla,že když si založíme v rodině ještě 2(dva)účty tak nebudeme platit nikdo žádné poplatky.Je to možné,když by si ten účet založila manželka a dcera která má 13.let?Jde o to abychom neplatili žádné poplatky. Děkuji.Gawron V. P.S.Musely by mít na kontě nějaký povinný zůstatek?

Dobrý den,

ano, GE Money bank skutečně nabízí běžný účet zdarma Vám a dvěma dalším jedincům, které přivedete - účet se jmenuje Genius Gratis, detaily zde. Minimální zůstatek na každém účtu musí být 200Kč a produkt lze uzavřít pouze pro osoby starší 18 let.

I když je tato nabídka zajímavá a místo dcery by se Vám pravděpodobně podařilo přesvědčit třeba kolegu z práce, doporučuji se blíže podívat na nabídku mBank, FIO banky či ZUNO Bank, kde nabízejí již několik let běžné účty bez poplatků pro kohokoliv a bez dalších podmínek (bez nutnosti přivést další jedince).