Banky.cz Bankovní poradna zdarma #951, Dotaz v bankovní poradně

Jak zvládnout splácení dluhu při důchodu s výší 9732 Kč?

DOBRÝ DEN VÝŠE MÉHO DŮCHODU JE 9732 KČ A MÁM DOPLATIT 141776 DĚKUJI ZA ODPOVĚD A SPLÁCÍM 9721KČ

Pokračování dotazu. č 949: Děkuji za doplnění. Zkuste požádat o refinancování Equa bank či Air-Bank, které nabízejí nejpříznivější podmínky. Prohřešek v registru není zas tak velký a lze ho rozumně vysvětlit. Stejně tak dluh je stále v mezích splatitelnosti. Problémem bude velmi nízký příjem pro dluh 141 776Kč. Splátku Vám povolí maximálně 2500-2700Kč při příjmu 9721 Kč, tedy v případě úspěchu budete splácet 84 či 96 měsíců.

Osobně vidím šanci na úspěch tak 30%, tedy v případě zamítnutí doporučuji si najít dočasně alespoň nějakou práci či rozprodat část majetku a dluh snížit.