Banky.cz Bankovní poradna zdarma Spoření #3920, Dětská vkladní knížka

Může mít dítě dvě vkladní knížky u různých společností? Vše, co potřebujete vědět

Stavební spoření s bonusem 8 500 Kč
16.10.2017 Spoření

Dobrý den, může mít dítě založené dvě vkladní knížky? Samozřejmě každou u jiné společnosti. Děkuji

Dobrý den,

děti i dospělí mohou mít založený libovolný počet vkladních knížek i všech ostatních bankovních produktů. Má-li nějaký produkt speciální zvýhodnění (např. Dětská vkladní knížka od ČS bonus 500/1 000 Kč při dovršení 12/18 let), pak je takovéto zvýhodnění možné čerpat pouze jednou.