Investice do zlata a mincí, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
8.11.2022 Akcie a investice

Dobrý den, mám zájem o koupi investičního zlata ve formě slitků nebo mincí. Chtěl bych je zakoupit přímo, ne přes e-shop. Tak mi, prosím, poraďte, kde a jak je možné to učinit. S pozdravem

Dobrý den,

co prosím myslíte přímou koupí bez eshopu? Zlatý důl Vám investiční zlato neprodá, to se vždy kupuje od prostředníků/prodejců. S nákupem, držením a prodejem zlata jsou spojené nemalé transakční náklady. Doporučuji pečlivě zvážit, zdali se Vám investice vyplatí. Pokud byste chtěl investovat do zlata ale ne přímo do fyzických slitků, lze si např. koupit akcie těžařů zlata.