Banky.cz Bankovní poradna zdarma Platba #15828, Jak zrušit platbu na SIPO?

Jak zrušit platbu na SIPO?, Platba

9.11.2021 Platba

Dobrý den, dotaz ohledně SIPO. Maminka podepsala nějakému sdružení plnou moc ohledně energií v únoru tohoto roku. Plnou moc poté společnosti odvolala. Oni si ale zřejmě opsali všechny její údaje, včetně čísla SIPO a i když odběratelem energií je jiný osoba (já), objevilo se to teď na mém SIPO. Jak toto zrušit, když ta společnost nereaguje? Děkuji

Dobrý den,

předpis záloh na SIPO může zrušit jen dodavatel služeb. Změnu je třeba urgovat u dodavatele služeb. Zcela zásadní je ale neakceptovat nabídky podomních prodejců energií, nesdílet s nimi žádné údaje a nic jim nepodepisovat.