Banky.cz Bankovní poradna zdarma Běžný účet #16786, mBank bonus 500 Kč za založení účtu

mBank bonus 500 Kč za založení účtu, Běžný účet

7.2.2022 Běžný účet

Dobrý den, prosím o informaci o bonusu 500 Kč u mBank (uvádíte v tabulce u dětských účtů). Volala jsem na infolinku mBank a o této akci nic nevědí. Jaké jsou podmínky? Chci zakládat 2 dětské účty pro děti do 15 let (vč. platebních karet). Platí bonus na oba nově založené účty? Nejsem klientkou mBank. Děkuji

Dobrý den,

aktuální bonus 1 000 Kč je možné získat pouze při sjednání skrz odkaz z webu banky.cz a při splnění podmínek:

  • zadat promo kód ZIMA
  • stáhnout a spárovat mobilní aplikaci
  • minimálně jedna příchozí transakce na mSpoření

Tato banka podmínky bonusů poměrně často mění, takže je užitečné se na aktuální úrokové, poplatkové a bonusové podmínky podívat přes náš profil mBank. Nebo si můžete porovnat aktuální podmínky všech bank v našem srovnávači dětských účtů.

Některé akce mBank provádí prostřednictvím on-line obchodních partnerů, takže skutečně může dojít k situaci kdy zaměstnanci banky všechny běžící akce neznají.